І поцілуйте Устимчика за мене… ©
Ср. 28 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

І поцілуйте Устимчика за мене… ©

Untitled-8Устим Голоднюк – Герой Небесної сотні, родом зі Збаража. Разом з однодумцями, які хотіли побороти систему Януковича та відкрити Україні шлях до демократичного життя в Європі,  він поїхав на Майдан до столиці.
Поїхав… і не повернувся. Минуло більше року, від тоді, коли наша Ненька оплакувала своїх синів, та до сьогодні українці не забувають про їх подвиг… 

 «Учора в приват мені написала не знайома жінка. Вона висловила співчуття за Устима і дуже шкодувала, що не має змоги зараз побувати на його могилі та вклонитися Герою. Потім попросила номер моє банківської карточки і перекинула туди гроші на квіти, – написав Володимир Голоднюк на своїй сторінці в соціальній мережі. – Пані Любо, я виконав ваше прохання. Дякую Вам за вашу людяність і за патріотизм!»

Лист жінки до батька Устима: «Добрий вечір. Хочу Вас дещо попросити. Я дуже хочу щоб я перерахувала на рахунок кошти Вам. Не багато (500 грн.), мені хотілося купити Устимчику букета великого, але я буду не проти якщо Ви їх використаєте так, як вважаєте за потрібне. Мені тільки треба номер карти куди перерахувати. І поцілуйте Устимчика за мене!»

Вічна пам’ять Героям…


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)