Ігор Гуда: "Тільки та компанія може бути успішною, керівництво якої ставить пріорітети своїх працівників вище за можливість легкого заробітку"
Нд. 25 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Ігор Гуда: “Тільки та компанія може бути успішною, керівництво якої ставить пріорітети своїх працівників вище за можливість легкого заробітку”

гудаУ Тернополі, де найвищий рівень безробіття і найнижчі зарплати, катастрофічно не вистачає соціально відповідальних роботодавців. Підприємці, розуміючи, що люди погодяться на будь-яку роботу, часто занижують зарплату, пропонують нелюдські умови праці і нехтують офіційним працевлаштуванням.

Як розпочати вирішення цієї проблеми знає директор будівельної компанії “Креатор-Буд” Ігор Гуда, який створив робочі місця і забезпечив соціальним пакетом не одну сотню тернополян.

Ігор Гуда вважає, що тільки та компанія може бути успішною, керівництво якої ставить пріорітети своїх працівників вище за можливість легкого заробітку.

— Тільки мотивовані працівники, які знають, що їх цінують і на їхню думку зважають, можуть виконувати свою роботу на всі сто. Успіх конкретного працівника — це успіх компанії загалом, бо загальний успіх “Креатор-Буду”, це успіх кожного, хто у нас працює, — говорить Ігор Богданович. — Моє завдання, як керівника, створити максимально сприятливі умови для кожного.

Ігор Гуда зазначає, що коли тернополяни зможуть знайти гідну роботу у своєму місті, вони перестануть виїжджати за кордон у пошуках кращої долі.

— Якщо ти чесний перед людьми, які тебе оточують, з якими ти живеш і працюєш – ти отримуєш найважливіше – любов і довіру, — переконаний Ігор Гуда.

“Креатор-Буд» вже багато років активно співпрацює зі службою зайнятості.

— В “Креатор-Буді” працює близько півтисячі людей, не кажучи вже про дочірні організації. Переважно це, звісно, будівельні спеціальності: мулярі, малярі, кранівники, штукатури, — розповідає інспектор з кадрів Тетяна Козловська. — Звільняється у нас небагато людей, більше ми набираємо, бо компанія розширюється. От тільки в квітні ми взяли на роботу 18 людей.

Тетяна Козловська розповідає, що був час, коли мешканці Тернополя будівельних спеціальностей виїжджали на роботу в Росію, зараз повертаються в “Креатор-буд”, бо знають, що тут матимуть хорошу зарплату і соціальні гарантії.

— Ігор Богданович дуже відповідально ставиться до працівників. Так, в нас повний соціальний пакет, це і відпустки, і премії, і оплачувані лікарняні. Було, що одна людина хворіла півроку, ніхто її не звільнив, лікарняні оплатились. Чітко дотримуємось відпусток, додаткових відпусток, видаємо спецодяг, спецвзуття. Якщо інженер з охорони праці має якісь ідеї чи пропозиції, то директор “Креатор-Буд” Ігор Гуда завжди йде на зустріч, — говорить Тетяна Козловська. — Зберігаються також робочі місця за воїнами АТО, частина з них вже повернулась, ще стільки ж зараз на фронті і ми на них чекаємо. З цим питанням не виникає проблем.

Частина працівників “Креатор-Буду” будувала фортифікаційні споруди на Сході. Будівельникам, які, ризикуючи життям, будували укриття на Сході, створили особливі умови, видали премії та зберегли за ними робочі місця.

Велика проблема молодих людей без досвіду — знайти роботу по спеціальності, втім, у “Креатор-Буді” це не перепона.

— Так, звісно, беремо молодих людей. От тільки в лютому взяли молодих спеціалістів, які закінчили ПТУ №4 у Тернополі. “Креатор-Буд” їхнє перше робоче місце, — розповідає Тетяна Козловська.

Потрапити на роботу в “Креатор-Буд” можна через службу зайнятості, а також вакансії виставляються на сайті www.kreator-bud.com


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)