Інновації в освіті: у закладах професійної освіти Тернопільщини запускають пілотний проєкт
Чт. 9 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Інновації в освіті: у закладах професійної освіти Тернопільщини запускають пілотний проєкт

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Тернопільщина стала однією з чотирьох областей, де педагоги професійно-технічних закладів мають унікальну можливість здобути нові знання пілотного курсу “Навички для успішної кар’єри”.

Курс має допомогти вдосконалити  педагогам навики кар’єрного консультування учнів та дасть розуміння, яких компетентностей очікують роботодавці від випускників профтехів.  Зареєструватися на курс можна до 7 вересня. Планується, що навчання для тренерів проходитиме 15-22 вересня в режимі онлайн. А після тренінгу учасники зможуть розпочати пілотування курсу у своїх закладах впродовж І семестру поточного навчального року.

Програма курсу “Навички для успішної кар’єри” складається із 30 занять та 5 модулів: “Моя успішна кар’єра в моїх руках”; “Я можу знайти роботу моєї мрії”; “Я вдало працевлаштовуюсь”; Я зростаю професійно”; Я знаю, як відкрити власну справу”.

Курс з удосконалення кар’єрних навичок розроблений CSR Ukraine, експертною організацією Центр “Розвиток КСВ”, платформою розвитку кар’єри Career Hub спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення, за підтримки Міністерства освіти та науки України. Реєстрація   за формою

 

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)