Ірина Каліщук: «Ніколи не думала, що вдруге вийду заміж»
Вт. 7 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Ірина Каліщук: «Ніколи не думала, що вдруге вийду заміж»

Кажуть, від своєї долі людина не втече. Коли наша нинішня співрозмовниця, тернополянка Ірина Матейко,  розлучилася і залишилася сама з двома синами, зареклася більше виходити заміж.

63U1u7zoJaU–  Як не намагалася зберегти сім’ю, але не виходило, – розповідає Ірина Каліщук. – Був такий період, що мені не хотілося нічого, лише поставити дітей на ноги. Наймолодшому, Ростикові, тоді було два роки. Окрім роботи (Ірина працювала кондитером – авт.)  і дітей я не бачила нічого. Якось зайшла на каву до подруги і вона, поміж іншим, запропонувала зареєструвати мене на сайті знайомств. Я віджартувалася, мовляв, реєструй, але не поставилася до цього серйозно. Ніколи не думала, що саме у такий спосіб зустріну свою долю. Михайло відразу написав, зав’язалося листування. Я навіть його фотографії не бачила. Аж через кілька місяців він надіслав знимку і попросив зустрітися. Я була не проти, цікаво було познайомитися вживу з інтернет-товаришем. Михайло виявився дуже позитивним і цікавим. Відтоді ми практично щодня бачилися. Я йому відразу розповіла, що виховую двох дітей. У нього теж сімейне життя не склалося, він розлучився, а сина забирав до себе на вихідні. Може, спільна історія нас об’єднала, не хотілося повторювати колишніх помилок. Ми часто бували разом з дітьми, Михайло з моїми синами добре знаходив спільну мову, а я – з його сином. Про заміжжя я тоді навіть не думала. Відразу попередила Михайла, що заміж виходити не збираюся і прізвище міняти не буду. Але в нього на це була своя думка. Майже рік Михайло пропрацював у Польщі, зрідка приїжджав до Тернополя. Пригадую, зателефонував до мене на роботу і попросив, щоб я швидше додому приїхала. А того дня, як на зло, було багато роботи, і ще й таксі було важко викликати… Прибігла додому, думала, може щось трапилося… Але Михайло заспокоїв, що, мовляв, усе гаразд, дітей нагодував і повкладав спати. Коли ми повечеряли, попросив мене заплющити очі і пройти в іншу кімнату. Я навіть уявити не могла, який на мене сюрприз чекав!  На ліжку коханий виклав серце з пелюсток троянд, а всередину поставив коробку з каблучкою… Я була вражена, не вважала, що він романтик. Після такої пропозиції важко було відмовити.

Торік  Ірина і Михайло стали на рушничок щастя. Ірина взяла прізвище чоловіка і тепер її прізвище Каліщук.

– Найбільше з нашого одруження раділи діти, – розповідає Ірина. – Наймолодшому, Ростику, в РАЦСі дозволили каблучки подавати. Бачили б ви, який він був щасливий!

Оксана СМІЛЬСЬКА, НОВА Тернопільська газета


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)