Іспанія визнала домашніх улюбленців законними членами родини
Вт. 25 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Іспанія визнала домашніх улюбленців законними членами родини

фото з вільних джерел

В Іспанії домашніх тварин визнали законними членами родини. Відтепер вони матимуть справжню ідентифікаційну картку, яку буде внесено до національної бази даних.

Також тварин віднесуть до справжніх розумних істот, а не об’єктів, повідомляється в сюжеті ТСН. Пише Правий Берег.

Документ підтримали власники домашніх тварин.

“Тепер під час розлучень суд, так само як і з дітьми вирішуватиме, кому краще піклуватися про улюбленця. Котик чи песик дістанеться тому, у кого краща фінансова спроможність. А ще від тварин буде складніше відмовитися й викинути на вулицю”, – йдеться в сюжеті.

Також суди при розлученні можуть обмежити батькам можливість бачити своїх дітей, якщо з’ясується, що вони жорстоко поводилися зі своїми домашніми тваринами, пише El Pais.

Домашні тварини тепер можуть бути включені і до заповітів. Якщо заповітів немає, їх передадуть спадкоємцям, адміністративному органу або центру, що опікується покинутими тваринами. Якщо жоден із спадкоємців не бажає взяти на себе опіку над твариною, її можуть передати третій особі для догляду та захисту.

Крім того, в оновленому законодавстві вказується, що якщо хтось знайшов загублену тварину, її слід передати власникові або особі, яка за нею доглядає, якщо немає ознак жорстокого поводження або що тварину покинули навмисно. У такому разі треба буде повідомити про це у відповідні органи.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)