Історія прибиральниці, котра любить свою роботу та виконує її на «відмінно»
Вт. 28 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Історія прибиральниці, котра любить свою роботу та виконує її на «відмінно»

Віра Рудик працює прибиральником у ПП «Дружба-сервіс-житло-1» не перший рік. «До роботи я звикла, люблю працювати фізично, та іноді буває дуже важко: сніг відгортати, киркою лід відбивати…» – розповідає жінка.

Без-имени-3До того ж, часом виникають моменти, які викликають неприємні відчуття. За словами пані Віри, ситуації траплялися різні. Найстрашніше, коли доводиться контактувати з нетверезими громадянами, адже ніколи не передбачиш їхньої поведінки.

«Не втрачаючи оптимізму жінка жартує: «працюю, як трактор», а співробітники підтверджують її слова, мовляв, завзятості до роботи не позичати. Часом дивляться, що лопата більша за працівницю, а її саму не видно з горою снігу, але та допомоги не приймає. Після роботи Віра Рудик із «трактора» знову перетворюється у слабку жінку, адже захоплення у неї цілком жіноче: вона займається в’язанням. При чому, виготовлені власноруч речі носить не лише сама, але й дарує своїм співробітникам з ПП «Дружба-сервіс-житло-1», – розповідають в Управлінні ЖКГ міської ради.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)