Історія про хорошу людину, яка робить наш Тернопіль чистішим
Чт. 26 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Віра Савків

Історія про хорошу людину, яка робить наш Тернопіль чистішим

Віра Савків
Віра Савків

В вечірню пору не так вже й часто можна побачити двірника, який ретельно прибирає  прибудинкову територію.

Всім відомо, що для працівників з комплексного прибирання основне навантаження припадає на ранкові години, коли замітає сніг – виходять на свої ділянки впродовж цілого дня і ввечері. Та є такі, які при найменших снігових опадах відразу вирушають на роботу, аби мешканці не відчули жодного дискомфорту. Серед них – Віра Савків, яка вже три роки працює двірником у ПП “Вікторія – М”. Побачивши, що сніг на вечір чотирнадцятого грудня трохи посилився, залишила хатні справи і вирушила прибирати тротуар та прибудинкову територію будинків  на вулиці Курбаса, у яких працює. Так легше буде працювати зранку, а ще – хочеться, щоб мешканці були задоволені, розказує жінка.

З Вірою Михайлівною помічник – внук Арсен. Хлопчик розповідає, що охоче допомагає бабусі, адже розуміє, що робота  в неї непроста, особливо тоді, коли потрібно прибирати сніг та листя.  Шестикласник вправно орудує двірницьким знаряддям, допомагаючи своїй улюбленій бабусі, з якої і мешкає. Скаржиться, що роботи чимало, часом буває так, що Віра Михайлівна йде на роботу зранку, а приходить пізно ввечері, тож, щоб полегшити її роботу, при кожній можливості вирушає з нею. Сама ж пані Віра не натішиться золотим помічником, хоча, зізнається, до важкої роботи звикла.

Читайте також: Тернополяни на “Східному” дуже креативно підійшли до прикрашення ялинки

– Я не вчилася, пішла працювати на будову, на “ростворний”. Майже п’ятдесят років пропрацювала в “Тернопільпромбуді”, а коли там скоротили – прийшла у підприємство. Там було важко фізично, адже все вручну робили, відра носили, аж коли механізували – стало трохи легше. І тут буває важко, але  мушу щось робити, мушу працювати, – каже Віра Михайлівна.

Та у всьому жінка шукає позитив: внук, хоч і не має крутих гаджетів, навчається поряд з нею до праці, зростає доброю працьовитою людиною. Свариться з Арсеном бабуся тільки за одне: просить хлопця, щоб той краще вчився, аби міг забезпечити собі кращу долю, аніж є у пані Віри.