Історико-архітектурні пам’ятки Тернопільщини тепер можна побачити онлайн
Нд. 5 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Історико-архітектурні пам’ятки Тернопільщини тепер можна побачити онлайн

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Створено унікальний електронний картографічний ресурс – Інтерактивну карту втрачених історико-архітектурних пам’яток Тернопілля.

Ресурс краю розробили у БФ MagneticOne.Org спільно  з MagneticOne Municipal Technologies для того, щоб привернути увагу суспільства до багатої спадщини Тернопільщини. На карті зображено інформацію про остаточно втрачені (зруйновані) історико-архітектурні пам’ятки Тернопілля: оборонні споруди (замки, фортеці), сакральні пам’ятки (церкви, костели, синагоги та ін.), міську забудову (палаци, ратуші, тощо), пам’ятники та багато іншого для мешканців Тернопільської області й усієї України.

Інформація на карті відображається пошарово з можливістю підключення/ відключення до режиму відображення об’єктів втраченого зодчества та можливістю формувати вибірки (наприклад, зруйновані протягом певного періоду часу, за архітектурним стилем, за місцем розташування тощо).

Проект орієнтований на усіх поціновувачів архітектури, в тому числі далеко за межами Тернопільської області та України; осіб, які хочуть отримувати знання у галузі культури, шляхом використання інтерактивних технологій – школярів,  студентської молоді, туристів.

Перейти на карту можна Тут.

Джерело: MagneticOne.org

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)