"Його закатували за участь у Революції гідності": спогад про тернополянина Тараса Слободяна
Сб. 28 Березня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

“Його закатували за участь у Революції гідності”: спогад про тернополянина Тараса Слободяна

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Слободян Тарас Ігорович народився 10 грудня 1982 року у місті Тернопіль. У 1990−2000 рр. навчався в Тернопільській ЗОШ № 12, яку закінчив із золотою медаллю.

Навчався в Інституті міжнародного бізнесу та менеджменту Тернопільської академії народного господарства. У 2004 році отримав диплом бакалавра, у 2005-му – диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Міжнародна економіка» за спеціалізацією «Міжнародний туризм». Написав магістерську роботу на тему: «Перспективи розвитку туризму в Україні». Успішно виступав на конференціях, друкувався у наукових збірниках університету.
Після закінчення магістратури до 2009 року працював методистом англомовної програми з міжнародної економіки та туризму при факультеті міжнародного бізнесу та менеджменту ТНЕУ. Невдовзі вступив до аспірантури і готувався до захисту кандидатської дисертації. Проте в серпні 2013 року вирішив поїхати на роботу до Києва.

У грудні 2013 року перебував на Майдані Незалежності у Києві, де був активним учасником Революції гідності. Наприкінці грудня 2013 року був викрадений з Майдану і закатований на Сумщині. Його тіло знайшли 1 березня 2014 року у лісосмузі на околиці міста Суми, зі слідами численних побоїв.

Поховали Тараса 5 березня 2014 року на Микулинецькому цвинтарі у Тернополі. 21 листопада йому було присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка», медаль «За жертовність і любов до України».


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...