Канал «брендового алкоголю» перекрили співробітники СБУ
Пн. 23 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Канал «брендового алкоголю» перекрили співробітники СБУ

Служба безпеки України у Тернопільській області викрила масштабне виробництво контрафактного алкоголю. Вилучено напоїв на більш ніж півмільйона гривень. Ділки, не переймаючись технологічним процесом, виготовляли «брендовий алкоголь», не виходячи з дому. А збували через власний інтернет-магазин.

Як повідомив речник СБУ в Тернопільскій області Петро Королюк, за попередніми даними слідства, місцеві мешканці облаштували підпільні цехи на території власних домогосподарств. Технологічний процес максимально спростили: усе зводилося до додавання у спиртосуміші смакових есенцій. Достатньо було все просто змішати. Готовий продукт розливали у пластикові пляшки та упаковували у картонні коробки.

Під час обшуків на підпільних виробництвах правоохоронці виявили:
– понад 2 800 літрів алкогольних напоїв, розлитих у тару та готових до реалізації;
– смакові есенції для горілчаних та коньячних виробів;
– понад 3000 одиниць порожньої пластикової тари;
– обладнання для змішування спиртосумішей та їх розливу.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) та ч. 1 ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.

Блокування незаконного збуту небезпечного для здоров’я громадян фальсифікату проводилось спільно із співробітниками ГУ ДФС у Тернопільській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

null

Фото з мережі Інтернет

 

null

Фото з мережі Інтернет

 

null

Фото з мережі Інтернет

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!