Карантинні послаблення для тернопільських підприємців: які податки можна не сплачувати?
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Карантинні послаблення для тернопільських підприємців: які податки можна не сплачувати?

Відповідно до внесених змін, у зв’язку із карантином через поширення COVID-19, зменшено ставку єдиного податку за квітень та травень для підприємців Тернополя І та ІІ груп.

Зокрема, за квітень (з 01.04.2020 року по 30.04.2020 року) для платників І групи встановлено ставку єдиного податку у розмірі 0% від прожиткового мінімуму, а для платників ІІ групи – 0% від мінімальної заробітної плати. Це  означає, що платники І та ІІ групи були повністю звільнені від сплати єдиного податку за квітень.

Щодо травня, то ставка єдиного податку для платників І та ІІ групи зменшена на 50%. Окрема, для платників І групи вона становить 5% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01 січня податкового (звітного) року, а для платників ІІ групи – 10% від мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового (звітного) року.

Для того, щоб суб’єкт господарювання був звільнений від сплати єдиного податку, йому необхідно подати відповідну заяву у Державну податкову службу.

Довідково: з текстом основного рішення «Про місцеві податки та збори Тернопільської міської територіальної громади» №7/35/5 від 06.06.2019 року можна ознайомитися на сайті міської ради, а з внесеними змінами 7/50/8 – за цим посиланням.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)