"Карітас Тернопіль" об'єднує інші області для надання допомоги дітям з вразливих сімей
Пн. 24 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

“Карітас Тернопіль” об’єднує інші області для надання допомоги дітям з вразливих сімей

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Новий 2020 рік для працівників організацій Карітас Тернопіль, Карітас Хмельницький та Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ» розпочався з робочої зустрічі в рамках проекту “Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю”.

Метою зустрічі є спільно проаналізувати та обговорити, яким чином вже наступного року Карітас може забезпечити з місцевих джерел діяльність програми для дітей та молоді, яка сьогодні фінансується закордонними грантами.

Вже не сперше команда Карітасу піднімає питання самостійного фінансування соціально-педагогічних послуг, просвітницьких послуг та допомоги у вихованні і догляді для дітей із вразливим сімей. В першу чергу для цього вкрай необхідно розвивати місцеві партнерства та співпрацю, розвивати соціальні та соціально-культурні програми спільно із місцевою владою та громадськістю міста.

Працюючи вже понад 10 років з дітьми із вразливих сімей, можемо переконливо стверджувати, що потреба у наданні якісних соціальних послуг для вразливих категорій залишається незмінною, а подекуди зростає. Разом з тим в Карітасі за ці роки сформувались потужні високакваліфіковані команди фахівців, котрі мають чималий досвід у даній сфері, дотримуються міжнарожних стандартів якості та використовують інноваційні методики соціальної роботи із дітьми та молоддю. Накращим показником ефективності є сотні дітей, які стали впевненими, активними, успішними, вмотивованими молодими людьми, які з вдячністю відгукуються про Карітас і приходять знову вже як волонтери.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!


Загрузка...Loading...