"Картки тернополянина": як поповнити у зручний спосіб?
Сб. 24 Липня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

“Картки тернополянина”: як поповнити у зручний спосіб?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Днями запрацювали ще три авторизованих пункти поповнення електронного квитка у Тернополі

За адресами:

  • просп.Злуки – кіоск «Твоя кава» (поблизу магазину «Продукти);
  • бульв.С.Петлюри – кіоск «Мерсі» (біля «Сільпо»);
  • зупинка бульв. Д. Галицького (магазин «Ласунка»).
За допомогою електронних сервісів у зручний час тернополяни можуть здійснити поповнення електронного квитка «Соціальна карта тернополянина».
  • Портал тернополянина. За посиланням https://fayna-karta.te.ua/обираєте розділ «Поповнення карти», вводите номер карти тернополянина (студентського, учнівського, проїзного) та суму, на яку хочете поповнити, натискаєте «Поповнити» і вводите дані банківської карти. В кінці вказуєте електронну пошту для отримання квитанції. Комісія становить 3% від суми поповнення. Номер картки складається з 9-ти цифр і розміщений або в правому нижньому куті, або в верхньому лівому.
  • «TachCard» (https://touchcard.com.ua), «Oplata.te.ua» (http://oplata.te.ua), «City24.ua» (https://www.city24.ua), «EPS» (https://eps.org.ua/login/login), «Смарт-гроші» від «Київстар», а також здійснити поповнення в автоматичному режимі можна через термінали «2click.money» (платіжні термінали розташовані за адресами: https://fayna-karta.te.ua/…/%d0%b2%d1%96%d0%b4%d1%82…/).
Дізнатися актуальні пункти поповнення електронних квитків та проїзних можна на карті http://detransport.com.ua/ у розділі «Показати пункти продажу та поповнення е-квитків».
Нагадуємо, що при поповненні в авторизованих пунктах, кошти на рахунок зараховуються миттєво, а саме поповнення здійснюється на потрібну суму без комісії.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)