Картини жителя Тернопільщини прикрашають будинки України, Італії та США
Ср. 24 Лютого 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Картини жителя Тернопільщини прикрашають будинки України, Італії та США

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Житель села Нагірянка, що на Чортківщині, Степан Капій вже понад три десятки років вільний час присвячує улюбленій справі – малюванню. Його помешкання схоже на маленьку картинну галерею.

За цей період він створив близько сотні картин різних розмірів та сюжетів. Пан Степан розповідає, немає художньої освіти і не закінчував жодних курсів. Любов ж до малювання чоловік успадкував від мами.

– Коли я був студентом і старшокласником вона мені підказувала. Вона показувала мені те, як працювати з олійними фарбами та аквареллю. Вона більше в тих жанрах працювала і передала той свій дар мені, – зазначає чоловік.

Автор: Скриншот з сюжету Т1 Новини

У колекції – пейзажі рідних країв та навіть репродукції відомих світових полотен. Серед них і цей образ. Степан Капій ділиться, що працював над картиною таких масштабів близько півроку, адже хотів максимально точно відтворити сюжет і встигнути домалювати до Різдва.

Автор: Скриншот з сюжету Т1 Новини

Художник розповідає, працювати над створенням образів досить складно. Тому до цієї справи завжди підходить відповідально. Зазвичай, створення однієї такої картини забирає близько місяця. Коли ж полотно вже завершене, автор освячує в церкві створені образи.

Свої картини Степан Капій дарує близьким та рідним. Так, його картини прикрашають будинки не лише в Україні, а й в Італії та США.

Джерело: Т1 Новини

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)