Кава може зменшити ризик смерті
Вт. 28 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Кава може зменшити ризик смерті

Три чашечки кави з кофеїном або без нього можуть суттєво зменшити ризик смерті – не  менше як на 10%. Ці висновки зроблені фахівцями Національного інституту раку США, – передає toneto.net.

 Дослідження американських учених було проведено на основі аналізі даних 400000 чоловіків і жінок у віці від 50 до 71 років. В ході цієї роботи було встановлено зв’язок між прийомом кави і зниженням ризику смерті. Як виявилося, цей ризик зменшується при збільшенні кількості вживання кави. Результати цієї роботи продемонстрували, що ті, хто п’є каву, рідше вмирають від хвороб серця, органів дихання, порушення мозкового кровообігу, цукрового діабету, інфекцій, травм та нещасних випадків. Вживання кави пов’язано з більш низьким ризиком смертності в цілому. Не було встановлено впливу цього напою на попередження ракових захворювань.

– Хоча ми не можемо вивести прямий причинно-наслідковий зв’язок між чашкою кави і зниженням ризику смерті, ці результати можуть гарантувати достатню спокій відносно безпеки прийому цього напою, – говорять дослідники, ще раз стверджуючи, що кава не робить негативного впливу на організм людини.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)