Керівництво Тернопільщини привітало жінок-військових (відео)
Вт. 19 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Керівництво Тернопільщини привітало жінок-військових (відео)

Степан Барна
Степан Барна

Вони ніжні та водночас напрочуд сильні, вони турботливі та безстрашні… У час, коли на українську землю напав агресор, – вони рішуче стали на захист України.

Такі вони – українські жінки, жінки-воїни! З початком весни, з етапом нових досягнень, з Днем прав жінки та миру керівництво Тернопільської області вітало жінок-військових.

Сто тридцять із них сьогодні несуть службу у 44-й окремій артилерійській бригаді, 60 – на даний час виконують бойові завдання на Сході України. Голова Тернопільської обласної адміністрації Степан Барна подякував кожній із них за відданість Державі та захист народу, десятьом вручив медалі «За Службу Україні». Нагороду отримали:

Любов Кизима – старший солдат;

Єсенія Малищук – старший солдат;

Ольга Маньковська – солдат;

Ірина Скасків – старший солдат;                       

Віра Соколовська – солдат;

Наталя Тиркало –старший солдат;

Наталя Чубата – солдат;

Юлія Шкурга – молодший сержант;

Наталія Шуліга – старший солдат;

Олена Юрківська – старший солдат.

«Я сьогодні вітав багатьох жінок – і у громадах, і держслужбовців, і військових. Можу сказати одне: наших українських жінок об’єднує любов до України, до свого краю, до своїх дітей. Саме тому, навіть будучи дуже тендітними та ніжними, вони проявляють колосальну міць духу та сміливість. Тому я переконаний – Україну ніхто і ніколи не зламає!», – зазначив Степан Барна, голова Тернопільської ОДА.

Приймали вітання також і військові 2-го стрілецького батальйону Національної гвардії України, який дислокується в Тернополі. Відповідно до Розпорядження Голови обласної адміністрації за відмінне виконання службових обов’язків, самовідданість, професіоналізм та бездоганну військову дисципліну медалями «За службу Україні» нагороджено:

Куриленко Світлану – старшого сержанта;

Шляхтун Марію – солдата.

Герега Галина, діловод 2-го стрілецького батальйону НГУ, була відзначена Подякою голови Тернопільської обласної ради з врученням грошової винагороди.

Також усі жінки-військові отримали запрошення на перегляд тематичної вистави «Фараони» у постановці Тернопільського обласного драмтеатру.

Як стверджують самі жінки, традиція цього весняного свята залишається для них важливою. Вважають, що будь яка політична складова тут є недоречною – головне, це відзначити прихід весни, який обов’язково принесе нові успіхи та перемоги!


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)