Керована та стабільна: у Тернополі розказали про ситуацію із захворюваністю на COVID-19
Нд. 17 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Керована та стабільна: у Тернополі розказали про ситуацію із захворюваністю на COVID-19

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Статистичні дані про епідеміологічну ситуацію у Тернополі  представив головний лікар – епідеміолог Володимир Паничев.

«Загалом від початку епідемії коронавірусу проведено 13450 досліджень. Всього за період спостереження на Тернопільщині зафіксовано 1234 випадки захворювання на COVID-19, за попередню добу додалося 14 нових випадків. У місті за період спостереження зареєстровано 139 випадків захворювання на COVID-19. Показник інцидентності за останніх сім днів складає 16,8 випадків, – зазначає Володимир Паничев. – Адаптивний карантин введений на всій території Тернопільської області за виключенням деяких районів».

За тиждень, що минув, летальних випадків не зареєстровано. Інтенсивний показник захворюваності  у м.Тернополі складає 63,1 випадок на 100 тис. населення. Загалом одужало 964 людини.

Зазначимо, що Тернопільський обласний лабораторний центр надає допомогу у проведенні досліджень Львівській та Волинській областям. Працівники центру чекають на прибуття 1000 біоматеріалів на дослідження з цих областей.

Додамо, що 5 червня вводиться наступний етап послаблення карантину, оскільки у місті ситуація є керованою та стабільною, тому послаблення можуть бути введені з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)