Як відбудеться святкування Дня міста Тернополя 2019? У Тернополі проведуть унікальну театралізовану екскурсію Кращих школярів, випускників та науковців Тернополя нагородили преміями У Тернополі демонтували ще один незаконний обєкт Через годину у центрі Тернополя відбудеться унікальний проект У вівторок на одній тернопільській вулиці не буде світла На Тернопільщині за втручання прокуратури громада отримала у власність майно вартістю майже 1,5 млн грн Віктоp Овчаpук обговоpив питання pефоpмування освіти в області Викрито колишнього бойовика «ЛНР», який понад чотири роки переховувався від правосуддя Декілька днів у Тернополі відбуватиметься видовищний бій Віктоp Овчаpук: «Омитий кpов’ю багатьох поколінь геpоїв, сувеpенітет нашої деpжави – безцінний для усіх укpаїнців» Будівельна компанія «Матла» вітає тернополян з Днем Незалежності Тернопіль має ще одне місто-партнер за кордоном Вітання очільника Тернополя Сергія Надала з Днем Незалежності «Деpжавний Пpапоp Укpаїни є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності», – Віктоp Овчаpук

Китайські вчені стверджують, що виявили найбільший отвір на планеті


Діра Дракона

Діра Дракона

Китайці оголосило, що «діра дракона», яку недавно виявили, це 984 футова (300 метрова) печера в спірних водах Південно-Китайського моря, є найбільшим отвором в світі.

Із територіальними претензіями з боку В’єтнаму, Малайзії, Індонезії, Брунею, Філіппін, Тайваня і Китая, Південно-Китайське море — з багатими природними ресурсами і перетинами судноплавних маршрутів — це один з найбільш воєнізованих районів на планеті.

За даними Сіньхуа, синя діра зветься «око» місцевими жителями і лежить в межах оспорюваних Парасельских островів, на які претендує Китай, Тайвань і В’єтнам.

Вона мала б перевершити Блакитну діру Діна на Багамах, яка занурюється на глибину 663 футів (202 метра).

Ян Цзуошен, професор в Китайському університеті океану, каже дослідники використовували різні методи, щоб встановити глибину отвору.

[Визначення]« глибини має бути зроблено через серію калибровок. — Наприклад, калібрувань [на основі] приливних рівнів води, температури, рівня солі, щільності морської води, але незалежно від того, який тип калібрування, глибина повинна бути близько 300 метрів», сказав він.

Блакитні діри були сформовані під час попередніх льодовикових періодів.

Китайські вчені продовжать вивчати морську флору і фауну в межах отвору, хоча через його глибини, у води нижче певного рівня немає кисню, а це означає, що кілька істот, ймовірно, будуть знайдені в найнижчих її межах, сказали вчені.

Джерело.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу ternopillive@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої сторінки у Фейсбук.Загрузка...

Loading...Далучайтесь до наших спільнот у соцмережах і будьте в курсі усіх актуальних новин Тернопілля!