Коли на Тернопільщині встигли наторгувати 7 мільйонів гривень?
Пн. 25 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Коли на Тернопільщині встигли наторгувати 7 мільйонів гривень?

медичні послуги
фото з мережі інтернет

Перший в цьогорічному сезоні осінній ярмарок відбувся в Тернопільській області. Свої товари мали можливість представити понад 170 виробників – невеликі фермерські господарства та одноосібні виробники.

Як повідомили в департаменті агропромислового розвитку ОДА, за день вдалося реалізувати продукції на суму понад 7 млн грн.

Традиційно ярмарки на Тернопільщині відбуваються чотири рази на рік, відповідно до сезону. Для покупців це можливість придбати товари за цінами нижчими, ніж у роздрібній мережі.

Читайте також: Мінус один: як Тернопіль “очищають” від потворних МАФів

Водночас сільськогосподарський ярмарок дає можливість виробнику та покупцю стати ближчими один до одного. А від цього і до якості продукції з’являється більша довіра – адже дрібний виробник практично персонально несе за це відповідальність. Для економіки ж краю, ярмарки продукції власного виробництва – це кошти, які лишаються в області та сприяють наповненню місцевих бюджетів; це стабільні робочі місця і належні умови для самозайнятості населення; це, зрештою, імідж Тернопільщини – можливість ще раз переконатися, що наша продукція якісна та конкурентноспроможна.

Як відзначають у департаменті агропромислового розвитку обласної адміністрації, у порівнянні з минулими роками збільшується кількість учасників ярмарку, які представляють продукцію переробки – що свідчить про перспективи Тернопільщині в даному напрямку.

Наступний ярмарок на Тернопільщині відбудеться ближче до новорічних та різдвяних свят. Важливо зазначити, що для тих, хто бажає представити свою продукцію – участь безкоштовна.
Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)