«Коли телефонував Андрій Садовий, я був на об’їзді міста», – Сергій Надал
Ср. 1 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

«Коли телефонував Андрій Садовий, я був на об’їзді міста», – Сергій Надал

16369nadal_0813_n2«Тернопіль Live» вже писав про те, що вчора наше місто відвідав Андрій Садовий. Хоча поїздка міського голови Львова не була офіційною, а з метою проведення агітації, він вирішив, офіційно не попередивши про свій приїзд, зателефонувати Сергію Надалу, нібито для того, щоб обговорити проблеми Тернополя.

В цей час Сергій Надал оглядав теплотраси, адже в місті якраз розпочався опалювальний сезон, тому не зміг поспілкуватися з львівським колегою. Та, опісля від’їзду Садового, прес-служба «Самопомочі» розіслала матеріал, мовляв, Сергій Надал не підняв слухавку від львівського колеги.

«В українців є гарне народне прислів’я, що непроханий гість гірше татарина. Тому, якщо ми їздимо в гості до своїх друзів, близьких, знайомих, заздалегідь дзвонимо і про це повідомляємо, домовляємось про зустріч. Таке ж правило є і в міських голів і великих, і малих міст. Якщо я до когось приїжджаю в інше місто, чи в Тернопіль хтось приїжджає, то ми попередньо зідзвонюємось, домовляємось, обговорюємо проблеми і пропозиції. Про приїзд Садового я дізнався з афіш, які були поклеєні по місту. В цей час, коли він телефонував, я був на об’їзді міста», – розповів Сергій Надал.

Джерело: Файне місто Тернопіль


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)