Коли закінчиться навчальний рік для студентів тернопільських ВНЗ?
Нд. 17 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Коли закінчиться навчальний рік для студентів тернопільських ВНЗ?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Карантин в Україні через пандемію коронавірусу триватиме мінімум два місяці. Про це заявив глава МВС Арсен Аваков, посилаючись на те, як протікає ситуація з поширенням COVID-19 в Україні і Європі. Та чого очікувати студентам тернопільських вишів?

Студенти ТДМУ

У МОН же повідомляють, що навчальний рік для студентів вищих навчальних закладів закінчиться за планом, окрім студентів-випускників.

“Щодо закінчення навчального року в закладах вищої освіти. Для студентів закладів вищої освіти, не випускних років, навчальний рік завершиться так, як і планувалося. Екзаменаційно-залікові сесії університети зможуть провести дистанційно”, — наголосила у відеозверненні в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

За її словами, роботи, які потрібно здавати лабораторно, або неможливо здати дистанційно, будуть перенесені на наступний рік.

“Дистанційно не будуть проведені Єдиний державний кваліфікаційний іспит та атестація тих осіб, які здобувають ступінь доктора філософії, доктора мистецтв або доктора наук”, — додала Мандзій.

За інформацією МОН, в Україні будуть зміщені терміни вступної кампанії, більшість процесів переведуть у дистанційний режим.

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)