Команда з Тернопільщини гідно виступила на Чемпіонаті України з легкої атлетики
Чт. 26 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Команда з Тернопільщини гідно виступила на Чемпіонаті України з легкої атлетики

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 року народження і молодших впродовж трьох днів тривав у Сумах.Команду Тернопільщини на турнірі представляло восьмеро легкоатлетів. Наші спортсмени вдало виступили на цих змаганнях, покращивши свої особисті досягнення. Так, у бігу на 2000 м з перешкодами, з результатом 6.16,1 сек, Дмитро Сулило виборов перше місце і, відповідно, золоту нагороду та звання чемпіона України. Шостим на цій же дистанції був Андрій Ревнюк (результат 6.37,6 сек). Легкоатлети тренуються в обласній ДЮСШ, тренери Богдан та Оксана Дуди.

Ігор Танасійчук, стрибнувши в довжину на 6.59 м, став шостим, а Максим Пупко в потрійному стрибку з результатом 13.96 зайняв сьоме місце. Тренують спортсменів в ОДЮСШ з літніх видів спорту Михайло Васірук та Наталя Гавронська.

В штовханні ядра з результатом 11.25 м дев’ятою стала Мостова Дарина (ОДЮСШ, тренери Галина Шмуляєва, Леонід Дахновський).

Треба відзначити також Максима Клименка (ОДЮСШ з літніх видів спорту, тренери Олег Данилюк, Олена Клименко), який в бігу на 200 м показав результат 24.01 сек. і виконав норматив першого дорослого розряду.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!