Комфортний відпочинок: як у Тернополі за два роки змінили парк?
Сб. 28 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Комфортний відпочинок: як у Тернополі за два роки змінили парк?

У Тернополі протягом двох років активно ведуться ремонтні ромоти по покращенню благоустрою парку та покращення її зовнішнього вигляду.

У цьому році у парку Національного відродження було зроблено: оновлено тротуарне покриттяцентральної пішохідної доріжки від фонтану до атракціонної зони, проведено реконструкцію сходів та встановлення пандусів, влаштовано сучасне LED-освітлення, відремонтовано пішохідну доріжку та висаджено 30 кленів в рамках Всеукраїнського проєкту «Озеленння України».

У минулому році для комфортного відпочинку тернополян у парку реалізували:  капітальний ремонт асфальтобетонного покриття, виконано  роботи з очищення водовідвідної системи; відремонтовано зони на Співочому полі, оновлено зовнішній вигляд лавок в амфітеатрі; зведено комплекс критих тенісних кортів; проведено капітальний ремонт пам’ятника воїнам-афганцям, оновлено покриття прилеглої території, облаштовано газони та відремонтовано пам’ятник Фігури Матері Божої та висаджено нові зелені насадження.

А завдяки «Громадському бюджету 2019» в парку облаштовано новий дитячий інклюзивний майданчик, який є загальнодоступним та відкритим для усіх мешканців міста.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!