Коронавірус 2:0 : на Тернопільщину повертається "агресивний вірус"
Вт. 20 Квітня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Коронавірус 2:0 : на Тернопільщину повертається “агресивний вірус”

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Місцеві жителі Монастириська у соціальних мережах поширили дописи про ковідну ситуацію у місті та районі.Небайдужі  містяни у соціальній мережі опублікували заклики-прохання до жителів краю. У пості Світлани Безділь зазначається, що : “люди не розуміють що лікарня переповнена з хворими на ковід, що швидка не встигає возити таких пацієнтів, що потреба в ШВЛ на цей раз збільшилася для хворих на короновірус у зв’язку з важким перебігом хвороби, і саме невтішне – збільшилася смертність, вірус став агресивнішим. Дивлячись на те що відбувається в місті, складається враження що хтось “перечитав” казочку про Чахлика Невмирущого. Але в житті, в реальному – ситуація геть інша…”

Дописувач , Vitaliy Trishchuk, зазначає: ” Але ця зараза знову косить наших людей. В нас від корони майже через день помирають люди… достатньо молоді люди. Можливо, це новий, більш агресивний штам – ніхто не знає. Але факт залишається фактом – практично здорові люди згорають за тиждень- два від ковіду. Бережіть себе, не скупчуйтесь у закритих приміщеннях, міняйте маски хоча б два-три рази на день, проходьте ІФА-обстеження (один із найдоступніших і найдостовірніших методів діагностики).

Велике прохання до священників, яких я всіх дуже поважаю. Не починайте служби, доки всі не вдягнуть масок, дезинфікуйте церкву, як ми це робимо в лікувальних закладах, можливо знову перейдіть на деякий час на дистанційну службу. Тільки спільними зусиллями ми вбережемо себе та своїх близьких.
На фото легені коронавірусного хворого!”

Інформацію взято із сторінки : https://www.facebook.com/groups/138140197536490/permalink/336555384361636/


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)