Коронавірус не відступає: у Тернополі збільшилася кількість госпіталізованих на небезпечну недугу
Ср. 20 Січня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Коронавірус не відступає: у Тернополі збільшилася кількість госпіталізованих на небезпечну недугу

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Відповідно до останніх даних міського штабу для боротьби з коронавірусною інфекцію у місті  госпіталізовано 149 хворих на COVID-19.Ситуація із госпіталізацію у всіх місцевих установах виглядає так:
  • У Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги станом на 21 вересня перебуває 67 хворих на коронавірус. 62 з них – тернополяни. 5 хворих перебуває на кисневій підтримці через маску, 9 – на кисневому концентраторі. 2 людей підключені до апарату штучної вентиляції легень. 12 пацієнтів у лікарні – з підозрою на коронавірус.
  • У Тернопільській міській лікарні №2 – 27 хворих з підтвердженим COVID-19. 6 хворих перебуває на кисневій підтримці через маску, 1 – на кисневому концентраторі. 2 пацієнтів підключені до апарату ШВЛ. 6 людей у лікарні – з підозрою на коронавірус.
  • У Тернопільській міській лікарні №3 перебуває 40 хворих на коронавірус. 4 пацієнтів перебувають на кисневій підтримці через маску, 15 пацієнтів – на кисневому концентраторі. 1 хворий підключений до апарату ШВЛ. 8 людей у лікарні з підозрою на коронавірус.
  • У Тернопільській міській дитячій лікарні  –15 хворих ( 10 дітей і 5 дорослих) з підтвердженим COVID-19. 4 людей у лікарні – з підозрою на коронавірус.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)