Коронавірус поширюють молоді, а помирають старші, – тернопільський епідеміолог
Пн. 25 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Коронавірус поширюють молоді, а помирають старші, – тернопільський епідеміолог

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Рівень захворюваності у Тернополі не перевищує встановлені Кабміном показники, – каже епідеміолог обласного лабораторного центру Володимир Паничев. Все ж нові випадки зараження в місті діагностують щодня.

 Згідно з даними обласного лабораторного центру станом на 09:00 21 липня на Тернопільщині 2466 випадків COVID-19, 35 – летальних, 1594 людини одужало.

Серед лідерів: м. Тернопіль – 602 (200 одужало, 2 летальних), Кременецький район – 434 (383 одужало, 8 летальних), Монастириський район – 218 (202 одужало, 4 летальних), Шумський район – 210 (180 одужало, 10 летальних)

«Левова частка людей, що хворіють, це люди віком від 30 до 65 років, переважно – це люди активного віку. Частка їхня у структурі захворюваності складає 66,4%. 32 люди з 34 померлих в області належать до вікової категорії 60 років і старших. Переважно хворіють молоді або люди середнього віку, помирають люди старшого віку. Група ризику залишається такою як була, це група вікового та медичного ризику. Як правило, у людей такого віку часто зустрічаються супутні патології. Коли ми чуємо від людей молодого віку, що проблема коронавірусу надумана, то це відображення отої невидимої складової. Молоді люди сприяють поширенню коронавірусу, а страждають від цього люди старшого віку».

Більшість інфікованих переносять хворобу у легкому та середньому станах. Однак у цьому є ризик для старших людей із супутніми захворюваннями. Оскільки для них зараження коронавірусом може бути фатальним.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)