Коронавірус: статистика та прогнози тернопільського епідеміолога
Сб. 27 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Коронавірус: статистика та прогнози тернопільського епідеміолога

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Головний епідеміолог Володимир Паничев надав статистику захворюваності на COVID-19  в місті та області під час чергового засідання оперативного штабу.

 За період спостереження зареєстровано 985 підозр (станом на 24 квітня на Тернопільщині), на 56 випадків  зросла кількість за попередню добру. Загальна кількість лабораторно підтверджених випадків  COVID-19 в області 532, серед яких 33- це нові випадки, підтверджені за останню добу, дослідження проводилося методом ПЛР.

«Серед захворілих 499 випадків – серед дорослих, 33 випадки – діти. Інтенсивний показник складає 51 випадок на 100 тис. населення. Зростання продовжується. Серед позитивного є відсутність летальних випадків, – зазначає Володимир Паничев. – Водночас, негативною є тенденція щодо зростання кількості осіб, що захворіли. Так, минулого тижня ми мали період відносною стабілізації – це 20 – 25 лабораторно підтверджених випадків, сьогодні ця цифра сягає більше 30 випадків за добу».

Серед причин зростання захворюваності Володимир Паничев називає невиправдану активність населення в час Великодніх свят. Є наявний ризик того, що в середині наступного місяці знову буде підйом захворюваності.

Щодо вікової структури, збільшилася частка хворих віком від 65 років, зараз вона складає 13,5%, а серед дитячого населення- 2,7%.

Закликаємо тернополян і надалі дотримуватися усіх введених в місті обмежувальних заходів та не піддавати зайвий раз ризику своє життя і здоров’я. 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)