Коронавірус: яка ситуація у тернопільських лікарнях?
Сб. 27 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Коронавірус: яка ситуація у тернопільських лікарнях?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

На черговому засіданні міського штабу для боротьби з коронавірусом обговорили стан та прогнози поширення коронавірусної інфекції.

Так, станом на 24 квітня на Тернопільщині за період спостереження зареєстровано 985 підозр, за попередню добру їхня кількість зросла на 56 випадків. Серед причин зростання захворюваності – активність населення в час Великодніх свят. Є наявний ризик того, що в середині наступного місяці знову буде підйом захворюваності.

Під час чергового засідання оперативного штабу начальник відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення Василь Даньчак, зазначив, що у медичних закладах міста ситуація виглядає так:

  • У Тернопільській міській комунальній лікарні швидкої допомоги перебуває 19 пацієнтів з лабораторно підтвердженим COVID-19; отримано 6 підозр;  4 пацієнтів готуються на виписки, серед яких двоє жителів Тернополя. Загалом одужало 5 мешканців міста;
  • У Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні 23 квітня поступило 2 підозри. Проводяться дослідження біоматеріалу;
  • У Тернопільській міській комунальній лікарні № 3, яка визначена місцем обсервації, зараз перебуває 20 осіб.

Зазначимо, що безпосередньо у Тернополі темпи зростання кількості хворих на коронавірус є низькими, відсутні летальні випадки, а клінічний перебіг хвороби не є тяжким. Це результат вчасно запроваджених карантинних заходів, а також інтенсивного експрес-тестування представників цільових груп підвищеного ризику.  

Тож ми закликаємо тернополян і надалі дотримуватися усіх введених в місті обмежувальних заходів та не піддавати зайвий раз ризику своє життя і здоров’я.

 

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)