Коронавірусна статистика: на Тернопільщині фіксують зменшення кількості хворих
Сб. 27 Лютого 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Коронавірусна статистика: на Тернопільщині фіксують зменшення кількості хворих

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
На Тернопільщині щодня продовжують фіксувати ще хворих на небезпечну недугу.

Більшість тернополян продовжують лікуватися дистанційно, під наглядамом сімейних лікарів. Заповненість лікарень – невелика, лише 119 хворих із підтвердженим діагнозом COVID-19. Зокрема, розподіл по міських медичних закладах  становить:

  • у Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги перебуває 33 хворих, з них 23 хворих перебувають на кисневій підтримці через маску, 5 хворих – на кисневому концентраторі. 2 людей підключені до апарату ШВЛ. 3 пацієнтів у лікарні з підозрою на коронавірус, 1 з них – на кисневій підтримці через маску.
  • у  Тернопільській лікарні №2 – 33 хворих з COVID-19. 11 хворих на коронавірус – на кисневій підтримці через маску, 6 – на кисневому концентраторі.
  • у Тернопільській лікарні №3 – 42 хворих на коронавірус. 29 хворих на COVID-19 – на кисневому концентраторі, 11 хворих на коронавірус – на кисневій підтримці через маску. 1 людина підключена до апарату ШВЛ. 6 пацієнтів з підозрою на коронавірус – на кисневому концентраторі.
  • у Тернопільській дитячій лікарні – 11 хворих на COVID-19 (8 дітей, 3 дорослих) – 3 з них на кисневій підтримці через маску. 6 пацієнтів у лікарні з підозрою на коронавірус.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)