КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” спростовує недостовірну інформацію щодо торф’яних котелень
Вт. 29 Вересня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” спростовує недостовірну інформацію щодо торф’яних котелень

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

20 січня 2020 року одне інтернет-видання  розмістило матеріал з висвітленням інформації про проведення судового засідання. 

Дана інформація є недостовірною та не відповідає дійсності.

Із виставленого відео допиту свідка, яке висвітлив інтернет ресурс, останній жодного разу однозначно не стверджував, що громадські слухання не проводились. На багато питань свідок не зміг надати відповідь, пояснюючи тим, що не памятає подій більш як трьохрічної давності.

В той же час він пояснив, що в той час на роботі майже щодня проводились різні наради, на яких він був присутній, а тому не заперечував, що міг бути присутнім і на громадських слуханнях, які оспорюються позивачем.

Також свідок підтвердив, що на списку учасників громадських слухань, який є додатком до протоколу громадських слухань, зазначено правдиві дані його паспорта, його мобільний телефон та адреса, а також підтвердив свій підпис на даному аркуші.

Також слід врахувати, що у громадських слуханнях брало 11 чоловік, які ще не надали своїх свідчень. А тому на даний час заява про те, що громадські слухання не відбулись, є передчасною та не відповідає дійсності.

Окрім того, питання проведення громадських обговорень реконструкції котельні по вул. Купчинського, 14а в м. Тернопіль було предметом дослідження у справі № 826/16205/17, яка розглядалась Окружним адміністративним судом міста Києва за позовом Котляра І.М. про визнання недійсним та скасування висновку державної екологічної експертизи матеріалів оцінки впливу на навколишнє середовище для обєкту “Технічне переоснащення котельні по вул.Купчинського, 14-а в м.Тернопіль для використання альтернативних видів палива з добудовою виробничого приміщення”. Рішенням у даній справі від 11.03.2019 р. факт проведення оспорюваного Котляром І.М. громадського обговорення підтверджений та визнаний законним.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)