Кращих школярів, випускників та науковців Тернополя нагородили преміями
Вт. 30 Листопадаа 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Кращих школярів, випускників та науковців Тернополя нагородили преміями

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Понад сотню кращих школярів, випускників та науковців Тернополя нагородили преміями під час сесії міської ради, яка відбулася 21 серпня.

Нагороди кращим вручали міський голова Сергій Надал, голова депутатської комісії з гуманітарних питань Володимир Місько та секретар міської ради Віктор Шумада.

Як зазначає міський голова, нагороджувати кращих напередодні святкування Дня Незалежності та Дня міста – це хороша традиція у Тернополі. І віднедавна коло нагороджених збільшується, адже тепер іменними стипендіями, сертифікатами та преміями також відзначають у нашому місті школярів, випускників та науковців.

«Напередодні свят 92 школярі отримали сертифікати про присвоєнням їм іменних премій за здобутки у різних галузях освіти та у номінації «Кращий учень школи». Також сертифікати на премію отримали учні, які набрали по 200 балів під час ЗНО, троє з яких, до слова, залишаються навчатися у ВНЗ Тернополя, і будуть додатково, впродовж наступного навчального року, отримувати стипендію міської ради, – розповідає Сергій Надал. – Також вперше преміями нагороджені кращі науковці різних університетів міста. Вручення такої премії є хорошим стимулом для учнів краще вчитися, науковцям – здобувати професійні висоти та працювати на розвиток нашого міста».

Зі слів начальниці управління освіти та науки Ольги Похиляк, кожен, хто отримав премію, має значний список нагород, представляв наше місто на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів тощо.

Отож, 50 учнів отримали іменні стипендії в галузі наук та впродовж навчального року отримуватимуть щомісячно стипендії від міської ради у розмірі 300 грн. Таку ж суму отримуватимуть 42 «Кращі учні школи» – представники усіх загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів громади.

Шість цьогорічних випускників, які за результатами ЗНО отримали 200 балів, отримали сертифікати на суму по 2000 грн. Оскільки троє з них залишаються навчатися у ВНЗ Тернополя, то вони ще впродовж року будуть отримувати щомісячну стипендію від міської ради.

Також преміями нагороджені науковці – представники різних ВНЗ міста.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)