Кращим учням, студентам та науковцям Тернополя виплатять стипендії
Пн. 25 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Кращим учням, студентам та науковцям Тернополя виплатять стипендії

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

На восьмій сесії міської ради депутати прийняли рішення призначити стипендії міського голови у номінаціях «Кращий учень закладу освіти» та «Кращий студент закладу освіти» для одного представника з кожного закладу загальної середньої, позашкільної, мистецької освіти, Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя та закладів професійно-технічної освіти, що фінансуються з бюджету Тернопільської громади, а також з Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.

медичні послуги
фото з мережі інтернет

Відтак, 49 тернопільських школярів та студентів отримуватимуть щомісячну стипендію міського голови впродовж 2021/2022 навчального року.

Зазначимо, претендентів, які отримають грошові виплати, попередньо визначала спеціальна конкурсна комісія з питань освіти та науки після подання кандидатур від кожного освітнього закладу з-поміж кращих учнів.

Вручення сертифікатів на отримання іменних стипендій міського голови заплановано на 27 серпня у Комплексному трансфер-містечку (вул. Качали, 1) в рамках заходів із відзначення Дня міста.

Стипендії міського голови у номінації «Кращий учень закладу освіти» та «Кращий студент закладу освіти» отримуватимуть :

Сивак Валерія, Мудрик Ольга, Вислоцька Анна-Марія, Кирилюк Тетяна, Семенець Валерія, Пинда Ярина, Молоканова Ельміра, Єдинак Владислав, Ящук Іван, Посунько Юлія, Аметова Есма, Кобельник Роман, Буряк Марія-Вікторія, Вавричук Михайло, Дзьобка Аліна, Навасардян Артур, Бугера Юлія, Ніконенко Ольга, Влох Лілія, Карасьова Юлія, Івахова Юлія, Гаврилишин Владислав, Потіха Андрій, Мотрук Дмитро, Особенко Богдана, Батьківська Вероніка, Журавлюк Вікторія, Гаврись Софія, Сулимка Анастасія, Гринтус Катерина, Юник Анастасія, Микитів Максим, Новаківська Олександра, Букшований Василь, Крива Вікторія, Сокальська Ангеліна, Романюк Андріана, Довганик Марія, Калюжина Юлія, Мамаєва Поліна, Ханас Iгор, Сторожук Юлія, Худзік Христина, Прокопець Максим, Хома Вікторія, Новаківська Олександра, Шокутько Євгеній, Тимофеєвич Аліна, Карп’юк Дмитро.

Окрім того,

депутати затвердили список обдарованих учнів закладів загальної середньої, позашкільної та мистецької освіти Тернопільської громади, які отримуватимуть іменні стипендії в галузі наук упродовж 2021-2022 н. р.

Згідно з рішенням, сертифікати на присвоєння іменних стипендій у 18-ти різних номінаціях отримають 49 тернопільських школярів, які щомісячно одержуватимуть виплати з місцевого бюджету.

Претендентів на отримання грошових виплат обирала спеціальна конкурсна комісія з питань освіти та науки після подання кандидатур від кожної школи з-поміж найкращих учнів.

До переліку учнів, яким призначено іменні стипендії Тернопільської міської ради в галузі наук, увійшли:

У галузі історії та краєзнавства – стипендія Ігоря Герети: Голда Дана.

У галузі мовознавства (українська мова) – стипендія імені Дмитра Бучка: Бартіш Олена, Гербут Уляна, Буда Олена.

У галузі мовознавства (іноземна мова) – стипендія імені Зенона Кузелі: Тимчук Дмитро, Доценко Вікторія, Зарицька Анастасія.

У галузі літературознавства і поезії – стипендія імені Володимира Гнатюка: Закордонець Соломія, Федчишин Єва, Жаровська Юлія.

У галузі  математики – стипендія імені Володимира Левицького: Лещук Роман, Товпишко Данило, Дворницький Данило.

У галузі  фізики – стипендія імені Івана Пулюя: Вирста Богдан, Дробот Ілля.

У галузі  астрономії: Гулкевич Юрій.

У галузі  конструювання, винахідництва та технічної творчості – стипендія імені Володимира (Вільяма) Джуса: Ніконенко Андрій, Луцька Анна.

У галузі музики (вокал) – стипендія імені Соломії Крушельницької: Главацька Анастасія, Петров Данило, Самборська Софія, Грубяк Вероніка.

У галузі музики (володіння музичним інструментом)  – стипендія імені Василя Барвінського: Козира Остап, Колянко Микола, Шевченко Ірина, Нікітенко Олександра.

У галузі образотворчого мистецтва – стипендія імені Олени та Ольги Кульчицьких: Галушка Руслан, Макара Андрій, Манді Софія, Поляцко Вероніка.

У галузі географії – стипендія імені Степана Рудницького: Цар Анастасія, Климик Максим, Федчишин Мар’яна.

У галузі біології – стипендія імені Степана Гжицького: Криворучко Володимир, Воляник Соломія.

У галузі хімії – стипендія імені Івана Горбачевського: Стаханська Ксенія, Колісник Назар, Барановський Богдан.

У галузі фізичної культури та спорту – стипендія імені Андрія Юркевича: Плекан Віктор, Ваховський Станіслав, Кондратенко  Катерина, Марцюк Ірина.

У галузі правознавства – стипендія імені Станіслава Дністрянського: Корпак Катерина.

У галузі інформатики – стипендія імені Ігоря Следзінського: Ковальська Каріна, Залян Тігран, Зуєв Едгар.

У галузі учнівського самоврядування – стипендія імені Володимира Лучаківського: Юрик Діана, Барвінська Вікторія, Шандрівський Дмитро.

Відповідно до рішення, у категорії «Відомі вчені та знані фахівці» премію у розмірі 23,8 тис. грн призначено:

  • Ляшуку Олегу Леонтійовичу – завідувачу кафедри автомобілів Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя.

Серед молодих учених та дослідників виплати у розмірі 16,7 тис. грн отримають:

  • Борисяк Олена Володимирівна – старший викладач кафедри маркетингу; керівник навчально-наукового центру інноваційного розвитку та тренінгів навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури (за сумісництвом) Західноукраїнського національного університету;
  • Сокол Мар’яна Олегівна  – завідувач кафедри іноземних мов Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка;
  • Крамар Соломія Богданівна – доцент кафедри гістології та ембріології Тернопільського національного медичного університету  ім. І.Я.Горбачевського.

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
















Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)