«Красиві та успішні»: у Тернополі відбудеться бізнес-форум «Lady Fest»
Чт. 25 Лютого 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

«Красиві та успішні»: у Тернополі відбудеться бізнес-форум «Lady Fest»

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Вперше в Тернополі, 1 та 2 жовтня, відбудеться жіночий бізнес-форум «Lady Fest Ternopil-2019». Для тих, хто лише на шляху до фінансової свободи та успіху проведуть різноманітні майстер-класи, воркшопи тощо. 

Як зазначають організатори, форум стане своєрідним майданчиком для людей які хочуть розпочати власну справу. Впродовж двох днів, найуспішніші жінки не лише поділяють власним досвідом та перепонами, які виникали на їхньому шляху, а й дадуть свої настанови учасниця. 

«Як стати успішною, віднайти гармонію, поєднати усю багатогранність жінки: бути дружиною, мамою і при цьому розвиватися у професійній сфері? Про це та ще трохи більше ви дізнаєтеся саме на «Lady Fest Ternopil». До нас завітають відомі жінки, які поділяться власними історіями успіху, розкриють секрети зростання бізнесу та розвитку особистості», – зазначає ініціатор та організатор жіночого бізнес-форуму «VinLadyFest» та «LadyFestTernopil» Надія Лисецька. 

До слова, партнерами жіночого форуму є :Тернопільський осередок ГО «Асоціація жінок України «Дія» (Ольга Шахін), регіональне представництво Української Платформи «Жінки в Бізнесі» (Ольга Навроцька), ГО «Ділові українські жінки в Тернопільській області (Ірина Демкура). 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)