Кремль обирає стратегію на придушення і тотальний контроль, - В. Наливайченко
Сб. 28 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Кремль обирає стратегію на придушення і тотальний контроль, – В. Наливайченко

Лідер Руху «Справедливість», екс-голова СБУ Валентин Наливайченко прокоментував ідею створення Міністерства держбезпеки РФ з розширеними повноваженнями.

14380146_934696169996312_6048423101738209168_o

Він вважає, що Україні заради її національних безпекових інтересів, варто поставитися до такої інформації серйозно. Коментуючи «Дню» появу «суперміністерства» ще до президентських виборів РФ 2018 року, двічі очільник СБУ заявив: «щупальця спрута треба обрізати на нашій території посиленням контррозвідки, посиленням Антитерористичного центру і створенням окремого бойового Антитерористичного центру з посиленням всіх підрозділів, які в правоохоронних органах займаються безпекою громадян».

За словами Наливайченка, вирішити усі безпекові питання – це скоординувати всі сили і засоби, всі правоохоронні безпекові структури.

Заради цілеспрямованої і конкретної роботи. Із розслідуванням резонансних вбивств, із розслідуванням причетності або непричетності іноземних спецслужб до них і до забезпечення громадського порядку на вулицях. І зупиняти навалу злочинності, яка захлинає країну від Києва до Одеси.

«Для самої Росії це свідчить про втрату популярності самої влади, що останні вибори і продемонстрували, попри сфальшовані результати.

Це свідчить і про падіння економіки і про серйозну кризу і дезінтеграцію самої країни і те що влада РФ, Кремль однозначно вибирає стратегію на придушення, тотальний контроль, аби  таким чином притриматися у владі», -вважає лідер руху «Справедливість».