Криваве перемир’я
Ср. 1 Грудня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Криваве перемир’я

На вихідних, коли увага всього світу була прикута до трагедії в столиці Франції Парижі, на Сході України сталися не менш криваві події.

володимир-магльона2Внаслідок бойових дій на Донбасі загинули семеро українських героїв. Один із них — 25-річний Володимир Магльона із села Бодаки Збаразького району. Ще двоє бійців з Тернопільської області – Олексій Кодьман і Василь Гулько –  потрапили в полон. А у понеділок, 16 листопада, у Харківському військовому шпиталі помер 29-річний Сергій Чура із села Лошнів Теребовлянського району. Боєць отримав складні поранення на Донеччині під час виконання бойового завдання.  

Перемир’я на Сході набуває все більш кривавого забарвлення. Лише за одну добу, 14 листопада, загинули восьмеро наших бійців, а дванадцятеро отримали поранення. За словами волонтерів, ворожі напади тривають кілька днів, і при цьому силам АТО відбиватися нічим.

«Знову стрілянина, знову вибухи.., – написав на своїй сторінці у Фейсбуці голова військово-цивільної адміністрації Луганщини Георгій Тука. – Останні події на Донбасі можуть бути свідченням того, що дипломатичний проект «Мінськ» завершився…»

15 листопада під час боїв поблизу Павлополя Донецької області у полон до бойовиків потрапили троє бійців 56-ої розвідроти – 29-річний Олексій Кодьман із Чортківського району, 31-річний Василь Гулько з Великих Бірок Тернопільського району та 28-річний Микола Іовов із Запоріжжя.

«От вам і перемир’я… Федір Ткачук із села Крутнів Кременецького району, видавалося, був останнім полоненим з Тернопільщини. Але ні… Знову маємо доказ – на Донбасі не АТО, це – війна! На східний фронт вояки, які потрапили в полон, вирушили під час п’ятої хвилі мобілізації навесні ц. р., а тепер їх утримують у приміщенні колишньої будівлі СБУ в Донецьку. Наразі тривають перемовини про їхнє звільнення», – повідомила сумну звістку радник голови Тернопільської ОДА, волонтерка «Офіцерського корпусу» Алла Борисенко («Чонгар»). 

Тернопільщина і надалі оплакує «порошенківське перемир’я» кривавими слізьми…

 


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)