Куди піти та що подивитися тернополянам у листопаді?
Вт. 28 Вересня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Куди піти та що подивитися тернополянам у листопаді?

Турніри, фотовиставки, урочисті концерти – перелік основних заходів, які відбудуться в Тернополі впродовж 1.11.15 – 30.11.15:

Зміст заходу

Термін виконання

Відповідальні виконавці / місце проведення

1

Крайова пластова спартакіада

30.10.–01.11.2015 р.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Дитячо-юнацький пластовий центр

2

Листопадовий зрив для старшого новацтва

01.11.2015 р.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Дитячо-юнацький пластовий центр

3

Піший хід громадськості міста до могил СС та мітинг-реквієм з нагоди 97-ї річниці утворення ЗУНР

01.11.2015р. 14.00 год.

Управління культури і мистецтв / Майдан Волі – Микулинецьке кладовище

4

Змагання з міні-футболу, стрільби, армспорту та серед спортивних сімей в програмі ІХ спартакіади серед працівників освіти м. Тернополя

01, 26.11.2015 р.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / ТОО ФСТ «Спартак»/ЗОШ міста Тернополя

5

Інформаційно-просвітницька кампанія “Я маю право” серед учнівської молоді

02-05.11.2015 р.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

6

Першість міста з настільного тенісу серед команд загальноосвітніх закладів

03-05.11.2015р.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / ТЗОШ № 19

7

І (міжшкільний) етап предметних учнівських олімпіад( Біологія 10 кл.)

03.11.2015р. 14:00 год.

Управління освіти і науки / (ТЗОШ № 21, ТЗОШ № 22, ТСШ № 17, ТНВК № 15)

8

Спортивно-масовий захід «Ігри патріотів» серед дітей третіх класів

03.11.2015 р.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту/Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення / – ТЗОШ № 20 (вул. Бойчуків, 4)

11.11.2015 р.

– ТЗОШ №22 (вул. Петлюри, 8)

12.11.2015 р.

– ТЗОШ № 10 (вул. Л.Українки, 3а)

26.11.2015 р.

– Класична гімназія(вул. Вербицького, 3)

9

Спортивно-пізнавальний захід «Зернятко здоров’я»

04.11.2015 р.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту/Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення / ТДНЗ № 36 (вул. Клима Савури, 13)

10.11.2015 р.

– ТДНЗ № 12 ( вул. Паркова, 7)

18.11.2015 р.

– ТДНЗ № 33 (вул. Вербицького, 38)

10

Засідання міжвідомчої координаційної ради з питань попередження насилля в сім’ї та протидії торгівлі людьми

04.11.2015 р.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / бул. Шевченка,1

11

Першість м. Тернополя з настільного тенісу в залік XХ спартакіади учнівської молоді (серед дівчат)

04.11.2015р. 14:00 год.

Управління освіти і науки / (ТЗОШ №19)

12

Міський етап конкурсу «Класний керівник»

04.11.2015р. 13.00 год.

Управління освіти і науки / (ТКМЦ НОІМ)

13

Фінальні змагання «Перші кроки» на призи Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

05.11.2015р.

Управління освіти і науки / (ТСШ №3)

14

Змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я» з нагоди Міжнародного дня сім’ї

05.11.2015 р.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту/Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення / ТЗОШ№ 11 (вул. Тарнавського, 6)

17.11.2015 р.

– ТЗОШ № 28 (вул. Вишневецького, 4)

24.11.015 р.

– Класична гімназія (вул. Вербицького, 3)

15

Концерт гурту Вів’єн Морт

05.11.2015р. 14.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український Дім

16

ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад
(географія 8-11кл.)

07.11.2015р. 9.00 год.

Управління освіти і науки / (ТЗОШ № 13)

17

III (обласний) етап VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка

07.11.2015р. 9:00 год.

Управління освіти і науки / (ТЗОШ №24)

18

Благодійний концерт на підтримку воїнів АТО

07.11.2015р. 18.00 год.

Управління культури і мистецтв/ ПК «Березіль»

19

ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад
(Хімія 7-11кл.)

08.11.2015р. 9.00 год.

Управління освіти і науки / (ТНВК № 6)

20

Дитяча вистава «Фіксі-ШОУ»

08.11.2015р. 12.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

21

Молодіжно-розважальна програма

08.11.2015р. 15.00 год.

Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Пронятин»

22

Мистецьке свято до Дня української писемності та мови. Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

09.11.2015р. 15.00 год.

Управління культури і мистецтв / Український Дім

23

Заходи до Дня української писемності та мови: Тематична година «До мови серцем доторкнись»

09.11.2015р. 13.00 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека №8 для дорослих

24

XVI Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика (Iетап)

09.11.2015р. ( 2 половина дня)

Управління освіти і науки (Усі ЗНЗ )

25

Відзначення Дня української писемності та мови
ЗД з ВР, учителі укр. мови і літератури, учні ЗНЗ

09.11.2015р. 14.00 год.

Управління освіти і науки / ЗНЗ

26

Фізкультурно-патріотичний фестиваль «Нащадки козацької слави»

09.11.-13.11.2015р. 14:00 год.

Управління освіти і науки /Гімназія «Гармонія», / ТЗОШ №18, ТУГ, ТСШ №3

27

День української писемності

09-14.11.2015р.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Дитячо-юнацький пластовий центр

28

«Крок до успіху» зустріч з відомим спортсменом

09.11.2015 р.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення / – ТЗОШ № 14 (вул. Клима Савури, 1)

16.11.2015 р.

– ТЗОШ №28 (вул.. Вишневецького, 4)

29

Літературно-мовний турнір «Хай чарує рідна мова»

10.11.2015р. 13.00 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека для дітей № 5

30

Концерт співака О.Винника

10.11.2015р. 19.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

31

Зустріч з МГО «Пласт» – «Будь іскрою-як хочеш бачити багаття»

11.11.2015р. 13.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека для дітей № 4

32

Літературна палітра «Мово моя материнська, квітни в душі й на устах!»

11.11.2015р. 14.00 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека № 5 для дорослих

33

Програма «Шоу магії та ілюзії»

12.11.2015р. 18.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

34

Обласний огляд шкільних музеїв

12.11.2015р. Впродовж дня

Управління освіти і науки / ТУГ, ТТЛ, ТЗОШ №2, 14, ГК

35

Міський етап туристсько – краєзнавчого екологічного конкурсу серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста «Посади калину»

13.11.2015р. 14:00 год.

Управління освіти і науки (ТКМЦ)

36

Літературно-музична композиція до 150-річчя з дня народження Андрея Шептицького «Ісповідник віри».

13.11.2015р. 14.00 год.

Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Кутківці»

37

ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад (Трудове навчання дівчата/хлопці 9кл.)

14.11.2015р. 9.00 год.

Управління освіти і науки / (ТЗОШ №29) (9 клас); ТЗОШ№28 (11клас).

38

Міський етап конкурсу туристсько – краєзнавчих експедицій учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»

14.11.2015р. 14:00-17:00 год.

Управління освіти і науки / ТКМЦ

39

Міський етап краєзнавчо-народознавчої експедиції учнівської молоді «Любіть Україну вишневу свою» присвяченої дням пам’яті та примирення 8-9 травня 2015 року та 70 річниці завершення війни в Європі

14.11.2015р. 14:00-17:00 год.

Управління освіти і науки / ТКМЦ

40

Концертна програма «Симфонічні кіно-хіти»

14.11.2015р. 19.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

41

ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад (українська мова і література 7-11кл.)

15.11.2015р. 9.00 год.

Управління освіти і науки / (ТСШ № 5)

42

Тематичний вечір «Борітеся, поборите, Вам Бог помагає» зразкового фольклорно-обрядового ансамблю «Чернилівські забави»

15.11.2015р. 12.00 год.

Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Кутківці»

43

Концерт гурту «Козак Систем»

15.11.2015р. 19.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

44

Роль психологічного комфорту на уроках географіїі. (Школа професійного розвитку (Учителі І та ІІ кваліфікац.категорії))

16.11.2015р. 15.00 год.

Управління освіти і науки /ТНВК №9

45

Міський етап конкурсу серед педагогічних працівників навчальних закладів на кращу розробку народознавчої розвідки національно – патріотичної тематики «Слава України»

16.11.2015р. 15:00-17:00 год.

Управління освіти і науки / ТКМЦ

46

Регіональний етап конкурсу «Кращий студент України»

17.11.2015 р.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Центр дозвілля і молодіжних ініціатив ім.Довженка

47

Превентивно-просвітницький квест: «Наркотикам – ні» вчителі курсу «Основи здоров’я» шкільних округу «Центр», «Дружба» та 2-3 учні 9 кл. з кожної школи шкільних округів «Центр», «Дружба»

18.11.2015р. 14.00 год.

Управління освіти і науки / ТНПУ ім.В.Гнатюка Головний корпус

48

Міський етап обласного фестивалю – конкурсу патріотичної пісні, прози, поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята покрова», присвяченого Дню захисника України і Дню Гідності та Свободи

18-20.11.2015р., 13:00 год.

Управління освіти і науки /ТЗОШ №13, 14, 24, ТКМЦ НОІМ

49

Заходи до голодомору 1932-33рр.: Вечір-реквієм «Чорна сповідь моєї країни і її затамований біль»

19.11.2015р. 13.30 год.

Управління культури і мистецтв / Центральна дитяча бібліотека

50

Історична година «Стежками історії Тернополя»

19.11.2015р. 14.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека для дітей №2

51

Концерт співачки О.Полякової

19.11.2015р. 19.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

52

Гаряча телефонна лінія “Сімейне насилля… Як діяти? ” .

19.11.2015р.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

53

Чемпіонат м. Тернополя з волейболу серед юнаків

19-24.11.2015 р.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / ТЗОШ № 3,ТЗОШ №18

54

День працівників сільського господарства

20.11.2015р. 11.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»/Агрохолдинг «Мрія»

55

Огляд публікацій періодики «Пам’ять заради майбутнього»

20.11.2015р. 11.00 год.

Управління культури і мистецтв / Центральна міська бібліотека

56

Цикл переглядів літератури «Пам’ятай, що твоє Українець ім’я» ( до Дня Гідності і Свободи)

20.11.2015р. Протягом дня

Управління культури і мистецтв / Бібліотеки №2, №4, №5, №8.

57

Перегляд художнього фільму «Голод 33»

20.11.2015р. 18.00 год.

Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Кутківці»

58

ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад (фізика 7-11кл.)

21.11.2015р. 9.00 год.

Управління освіти і науки/ТСШ № 3

59

Першість області з волейболу в залік XХ спартакіади учнівської молоді Тернопільщини(серед дівчат).Зональні змагання.

21.11.2015р. 14:00 год.

Управління освіти і науки/За призначенням

60

Вшануваня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій в Україні 1932-1933р.р.

21.11.2015р. 15.30 год.

Управління культури і мистецтв / Театральний майдан

61

Молодіжно-розважальна програма (з нагоди храмового празника святого Архистратига Михаїла)

21.11.2015р. 20.00 год.

Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Пронятин»

62

ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад (екологія 10-11кл.)

22.11.2015р. 09.00 год.

Управління освіти і науки/ТЗОШ № 22

63

ІІ (міський) етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

22.11.2015р. 09.00 год.

Управління освіти і науки/ТЗОШ № 18

64

ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад (російська мова та література 9-11кл)

22.11.2015р. 12.00 год.

Управління освіти і науки/ТЗОШ № 4

65

Вечір української пісні «Пісня-душа Українського народу»

22.11.2015р. 16.00 год.

Управління культури і мистецтв / Будинок культури «Пронятин»

66

Інформаційно-просвітницька кампанія щодо популяризації безпечного способу життя та профілактики ВІЛ

23-30.11.2015 р.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту/Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

67

Година історії «Твій біль, Україно»

24.11.2015р. 13.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека № 2 для дорослих

68

Проведення ІІ етапу Всеукр.предм.олімпіади з англ. мови

26.11.2015р. 14:00 – оргкомітет 14:45 – журі

Актова зала управління освіти і науки, 3 поверх

69

Група взаємопідтримки для прийомних сімей: «Підготовка до змін особистості дитини в сімейному середовищі»

26.11.2015 р.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

70

Гуманітарна олімпіада «Ми можемо стати героями» (7-10 кл.)

27.11.2015р. 13:00 год.

Управління освіти і науки/ТСШ № 29

71

Круглий стіл «Сколихнулась Україна від скорботи і жалю»

27.11.2015р. 13.30 год.

Управління культури і мистецтв / Бібліотека для дітей №3

72

Концерт співачки М.Яремчук

27.11.2015р. 19.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

73

Першість області з волейболу в залік XХ спартакіади учнівської молоді Тернопільщини(серед юнаків).Зональні змагання.

28.11.2015р. 14:00 год.

Управління освіти і науки / За призначенням

74

ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад (англійська мова 8-11кл.)

28.11.2015р. 9.00 год.

Управління освіти і науки / ТЗОШ № 26

75

III (обласний) етап XVI Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика

29.11.2015р. 9:00 год.

Управління освіти і науки / ТЗОШ №16

76

ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад (астрономія 10-11кл.)

29.11.2015р. 9.00 год.

Управління освіти і науки / ТУГ

77

ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних учнівських олімпіад (правознавство 9-11кл.)

29.11.2015р. 12.00 год.

Управління освіти і науки / ТНВК № 2

78

Концерт гурту «Лісапетний батальйон»

29.11.2015р. 18.00 год.

Управління культури і мистецтв / ПК «Березіль»

79

Турнір з баскетболу серед школярів 1998 р.н. пам’яті Р. Гралюка

30.11-04.12.2015р.

Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту / ТЗОШ №10

 


















Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)