Куди скаржитися тернополянам на теплопостачання - у місті розпочався опалювальний сезон
Нд. 23 Січня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Куди скаржитися тернополянам на теплопостачання – у місті розпочався опалювальний сезон

батареїУ Тернополі розпочався опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Надал. Через те, що цьогоріч вартість оплати за послуги теплопостачання зросла вдвічі, він зазначив, що тернополянам слід максимально використати свої можливості, щодо оформлення субсидій та своєчасно оплачувати рахунки за надані послуги.

Також міська рада посилено контролюватиме роботу тепловиків та обслуговуючих підприємств, щодо якості подачі тепла і проведення опалювального сезону. Тому, якщо у тернополян будуть скарги на їх роботу, варто звертатися за телефоном 15-80.

– Місто зробило все можливе, для того, щоб підготуватися до початку опалювального сезону, протягом весняно-літнього періоду міська рада виділяла мільйони гривень, для того, щоб забезпечити функціонування «Теплокомуненерго», для того, щоб вони мали можливість підготуватися до початку опалювального сезону, повести необхідні ремонтні роботи. Тепер дуже багато залежить від того, наскільки ми зможемо своєчасно розраховуватися за придбаний газ, автоматично це залежить від того, наскільки населення і бюджетники зможуть розрахуватися за послуги по теплопостачанню, – каже Сергій Надал.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)