Культура поведінки: у Тернополі попри заборону роблять стихійні сміттєзвалища
Сб. 23 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Культура поведінки: у Тернополі попри заборону роблять стихійні сміттєзвалища

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У Тернополі триває ліквідація стихійного сміттєзвалища на вулиці Микулинецькій. Фахівцями управління у пятницю, 1 травня, на вулиці Микулинецькій були встановлені інформаційні таблиці про заборону викидання віддходів, проте у понеділок, 4 травня,  було виявлено  збільшену кількості відходів. А інформативні таблички облито фарбою, щоб не можливо було прочитати напис про заборону та відповідальність за викидання сміття.

Недобросовісні містяни, які проводять ремонт у квартирах, приватні підприємці і мешканці приватного сектору, що не укладають угод на вивезення побутових відходів, і навіть жителі прилеглих до Тернополя сіл щоденно засмічують цю ділянку. На даний момент масштабні звалища, спостерігаються на вулицях Промисловій, Подільській та Микулинецькій (та вулиці Спортивна. 

Закликаємо усіх небайдужих тернополян, фіксувати дані тих осіб, котрі забруднюють місто. Здійснювати фото та відеофіксацію, занотовувати номерні знаки транспортних засобів тощо. Та звертатися в управління муніципальної або патрульної поліції, в держекоінспекцію в Тернопільській області, а також на гарячу лінію міської ради (15-80) чи УЖКГ ТМР ( 52-58-48)


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)