Купували у аферистів, продавали шахраям: жителі Тернопільщини продовжують нехтувати правилами безпеки в мережі
Пт. 22 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Купували у аферистів, продавали шахраям: жителі Тернопільщини продовжують нехтувати правилами безпеки в мережі

Джерело: Відділ комунікації поліції Тернопільської області
Мало не щодня в області трапляються шахрайства, пов’язані із купівлею-продажем товарів через мережу Інтернет. Люди або ж ігнорують застереження, або ж впевнені, що з ними такого не трапиться.

Дрова не приїхали до мешканки Кременеччини, хоч їх вона справно оплатила. От тільки 1700 гривень отримав не чесний продавець, а пройдисвіт. Не придбала дитячий візочок і мешканка обласного центру, оголошення про продаж якого знайшла в соцмережі. 3200 гривень заробив невідомий зловмисник.
 
18 тисяч гривень втратила ще одна терноплянка. Вона продавала побутову техніку на відомій онлайн-платформі з продажів товарів. Зловмисник обшахраював жертву, скинувши фейкове посилання на оплату. Жінка внесла реквізити картки, однак, замість зарахування коштів, зник увесь залишок.
 
Поліцейські вкотре звертаються до краян з проханням бути уважними та обережними, купуючи товари через мережу Інтернет.  В жодному разі не здійснювати оплату чи передоплату за товар, а замовлятийого з доставкою у відділення кур’єрських служб і тільки після огляду оплачувати його.
 
У випадку продажу товару не повідомляйте в оголошеннях зайвої особистої інформації, лише номер картки, на рахунку якої не повинно бути жодних коштів, не перенходьте за сумнівними посиланнями, а краще просіть надіслати гроші готівкою на поштове відділення чи розрахуватися у відділенні поштового оператора під час одержання товару.
 
Лише ваша пильність та здоровий глузд убезпечить вас від шахрайських дій зловмисників.

Джерело: Відділ комунікації поліції Тернопільської області
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)