До Ланівців та Кременця: або куди на Тернопільщині ремонтують дорогу
Пт. 27 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

ремонт дороги

До Ланівців та Кременця: або куди на Тернопільщині ремонтують дорогу

ремонт дороги
ремонт дороги

Як розповів начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик, дорожники продовжують рухатись у напрямку Кременця.

!Зараз, працюємо на ділянці дороги міжнародного значення Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече за, так званим, Чернихівським перехрестям.  У цьому ж напрямку вже відремонтовано більше 6 кілометрів дороги, а по завершенню ремонтних робіт які тривають на даний час, протяжність автошляху європейського зразка  становитиме майже 8 кілометрів. Цей напрямок для нас є пріоритетним, адже дорога веде до столиці та й «зачіпає» багато туристичних маршрутів»”, – додає він.

Також, триває ремонт двох ділянок дороги Р-43 Тернопіль-Ланівці загальною протяжністю 2 кілометри.

«На даний час, на цих двох ділянках працюють бригади Збаразького райавтодору – влаштовують вирівнюючий шар асфальтобетону після чого нанесемо поверхневу обробку, так дорога прослужить довше», – додає Богдан Іванович.

Підхід до вибору доріг для ремонту також змінився. Шляховики враховують не лише оцінку спеціалістів, але й прислухаються до місцевого населення. Цьогоріч на більш ніж 20 дорогах саме місцевого значення шляховики провели комплексі ремонтні роботи. А саме: ліквідована ямковість та інші деформації дорожнього покриття, проведені земляні роботи, на деяких ділянках ваштовано вирівнюючий шар асфальтобетону. Варто зазначити, що були такі місцеві автошляхи на яких, до сьогодні, ремонтні роботи не проводились більше десятка років.