Легкоатлети з Тернополя здобули дев'ять медалей на чемпіонаті України серед ветеранів
Сб. 28 Березня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Легкоатлети з Тернополя здобули дев’ять медалей на чемпіонаті України серед ветеранів

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У Києві відбувся  чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед ветеранів.

Учасниками його стали понад триста спортсменів з 21-го регіону. Нашу область представляли четверо атлетів – Віра Зозуля, Микола Кітчак, Василь Мокринський та Іван Салук. Нашим землякам вдалося завоювати чотири золотих і п’ять срібних медалей і, здобувши командних 587,87 очок, посісти четверте місце у третій групі областей.

Майстер спорту України міжнародного класу, триразова учасниця Олімпійських ігор, тренер-викладач ОДЮСШ із літніх видів спорту Віра Зозуля виборола дві золотих та одну срібну нагороди. У спортивній ходьбі на 3000 метрів у віковій категорії 45-49 років з результатом 16.03,04 сек спортсменка стала чемпіонкою, отримавши “золото”, та здобула друге місце і відповідно – “срібло”, у загальному рейтингу жінок, які змагалися в цьому виді. Також Віра Зозуля виборола золоту медаль у бігу на 1500 метрів.

Серед спорстменів, старших 60 років, Микола Кітчак із Лозової переміг у потрійному стрибку і фінішував другим у спринті на 60 метрів. У віковій групі до 60 років Василь Мокринський з Настасова завоював срібну нагороду в бігу на 1500 метрів, а на дистанції 3000 метрів фінішував п’ятим.

Заслужений тренер України Іван Салук із Плотичі здобув три нагороди: “золото” в штовханні ядра та два “срібла” – в потрійному стрибку і в спринті на 60 метрів.