Малозабезпечені та безробітні: які додаткові пільги надасть тернополянам держава під час карантину?
Вт. 24 Листопадаа 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Малозабезпечені та безробітні: які додаткові пільги надасть тернополянам держава під час карантину?

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій на період карантину для  людей, які втратили роботу та зареєструвались у центрі зайнятості як безробітні.Відповідну постанову „Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми”, розроблену Міністерством соціальної політики, прийнято з триденним доопрацюванням на засіданні Уряду 22 квітня 2020 року.
„Ми посилюємо соціальні гарантії для сімей, які потребують соціальної підтримки в період карантину”, – зазначила Міністр соціальної політики Марина Лазебна.
Змінено підхід до розрахунку сукупного доходу сім’ї при визначенні права на державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям для осіб, які під час карантину стали безробітними: до доходу не буде враховуватись отримана заробітна плата, а лише допомога по безробіттю.
Цією підтримкою буде охоплено близько 100 тисяч громадян. Середньомісячній розмір допомоги для малозабезпеченої сім’ї, в якій виховуються неповнолітні діти, становитиме від 2800 до 3020 гривень.
Рішенням Уряду збільшено з двох до трьох місяців термін простроченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг одержувачами житлових субсидій та пільг, за наявності якої житлова субсидія не призначається.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)