Марія Яремчук: «Хочу дати нове життя татовим пісням»
Ср. 25 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Марія Яремчук

Марія Яремчук: «Хочу дати нове життя татовим пісням»

З першого липня Марія Яремчук вирушила у всеукраїнський гастрольний тур «Проти вітру», який присвятила пам’яті свого батька. У концертній програмі Марічка представить композиції, що лунали у конкурсах, де вона брала участь — «Голосі країни, «Новій хвилі» та «Євробаченні», заспіває нові пісні, а також звернеться до репертуару батька. Як обіцяє співачка, старі хіти зазвучать по-новому, у сучасній обробці.

Марія Яремчук
Марія Яремчук

— Крім нових пісень, я хочу дати нове життя багатьом пісням тата, — каже Марія Яремчук. — Я присвячую свій тур своєму батьку. Його музика — це частина мене та частина України, тому для мене честь заспівати татові пісні та дати їм нове життя зі своїми талановитими музикантами.
— Чого ти сама найбільше очікуєш від всеукраїнського туру?
— Це дуже хвилюючий для мене етап, тому що це будуть перші сольні концерти в моєму житті. Це інший формат — не зйомка, не конкурс чи збірний концерт. Мені доведеться залишитися з глядачем тет-а-тет, тому я дуже довго і ретельно готую програму з талановитими музикантами і прекрасним режисером Оленою Вінярською. Можу сказати, що головним концептом туру буде білий колір, — це буде білий тур. Ми готуємо гарні декорації і прекрасне шоу. Звичайно ж, я хочу підсумувати три важливі сходинки у своєму житті — «Голос країни», «Нову хвилю» і «Євробачення», тож зібрала всі пісні, які були напрацьовані за два з половиною роки. Для мене цей тур дуже важливий, я його дуже чекаю і буду старатися щосили. Ми хочемо об’їздити всю Україну, близько 25 міст, це буде і Захід, і Схід (зрозуміло, що не весь…), Центр та Південь.
— Днями вийшов твій кліп на нову пісню «До тебе», а нещодавно з’явилася інформація, що ти ще й знялася у фільмі. Про що він?
— Фільм ще не знімався, це були кінопроби. Це фільм про Олексу Довбуша, в якому теоретично головну роль може зіграти Валерій Харчишин, а я — його дружину Марічку. Як на мене, повинен бути дуже гарний фільм, колоритний, який покаже багато українських традицій, українські костюми та темперамент Західної України.
— Чи маєш бажання ще пробувати представляти Україну на конкурсі «Євробачення»?
— Я б із задоволенням, але якщо знайду потрібну пісню. Хоча мені здається, що від України нам нарешті треба відправити козака, бо все дівчата та дівчата.
— Що спонукало тебе до відвертої фотосесії для журналу «Maxim» у січні цього року?
— Я довго наважувалась на фотосесію в цьому журналі і вважаю її вдалою. Мене переконав приклад сильних жінок — таких, як Мерилін Монро та Кім Кардашьян, які підтримували солдатів, щоб заохотити їх боротися. І, мабуть, після того, як я з’їздила до наших хлопців, я зрозуміла, що жінка повинна сяяти перед чоловіком. Хочеться побажати цього всім нашим жінкам! Наші чоловіки заслуговують на те, щоб бачити перед собою красиву спокусливу жінку.
— Публічним людям більше від інших доводиться відчувати на собі ненависть, заздрість, пересуди… Як даєш з тим раду?
— Намагаюся мислити позитивно. Нині взагалі дуже важкий період, в повітрі витає якась напруженість — напевно, це переломний період в країні, в соціумі, після якого відбудеться якась переоцінка цінностей і, хочеться сподіватися, настане світле майбутнє. Для цього потрібно врахувати свої помилки і почати жити трохи інакше, звичайно ж, потрібно очистити свої думки від поганого.
— Але буває, що впадаєш у депресію? Як борешся з труднощами?
— Маю дуже складний характер, як і всі творчі люди, це нормально. Тому що у нас є перепади настрою — в творчості ми можемо співати про неземне щастя і відразу ж про страшний біль. Я не знаю, чи коректно це буде звучати, але кажуть, що є градація між двома буквами «г» — від генія, до… ви зрозуміли, до чого. Так у всіх творчих людей: то здається, що ти сяєш і тобі все вдається, то настають складні періоди в житті і здається, що все валиться. Тому головне — знаходити гармонію, щоб якомога частіше бути в хорошому настої.
— Щоб віднайти гармонію, не звертаєшся, як це практикують багато твоїх колег-артистів, до екстрасенсів?
— Я не вірю у ворожбу та ритуали, я вірю в Бога. Якщо ти чогось хочеш, то ти повинен вірити в себе і в Бога. У кожного свої мотивації, у мене така. Є один-єдиний Бог, який веде нас по життю, тому вірте в Бога і не забивайте свою голову непотрібними речами.

ліля Романенко