Медики порахували, скільки захворіло тернополян (відео)
Нд. 17 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Медики порахували, скільки захворіло тернополян (відео)

фото з мережі інтернет
фото з мережі інтернет

Показник захворюваності на грип та ГРВІ в області на разі не перевищує норми. Більше того, за останніми спостереженнями медиків, він пішов на спад. Далі розкажуть наші кореспонденти.

На Тернопільщині, розповідають медики, знизилась кількість хворих на грип та гострі респіраторно-вірусні інфекції. З нового року розпочався 53-й тиждень епідсезону і росту захворюваності не спостерігалось.

МАРІЯ ПАВЕЛЬЄВА, зав. відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України»

«За 52 тиждень року, це той, який був на минулому тижні, у нас кількість захворілих в цілому зменшилася, порівняно навіть з попереднім – 51. Тобто, ми зараз відмічаємо тенденцію до зниження захворюваності на 17,1%, тобто в абсолютних числах ми говоримо, що було десь 8600 тисяч хворих, а тут вже 7150, тобто ми бачимо, йде конкретне зниження. Ну, звичайно, воно йде поступове, але все рівно йде зниження захворюваності».

Крім того, зазначає Марія Павельєва, на 10,7%, знизилась і кількість госпіталізованих. Однак, медики радять тернополянам все ж не розслаблятись, адже припускають, на кінець січня кількість хворих може зрости.

Щодо протигрипозної вакцини, то тернополяни користуються нею не активно.

Читайте також: Тернопільські медики рятують п’яницю, який ледь не обморозив собі руки (фотофакт)

МАРІЯ ПАВЕЛЬЄВА, зав. відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ «Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України»

«Кількість вакцинованих маленька, порівняно з попередніми роками, вакциновано лише 1037 осіб при запланованому обсязі, лише певних груп ризику, то окремі із них 5595, тобто ми говоримо, що це є досить маленька кількість щеплених, тому що якщо взяти від кількості населення, то ця цифра складає 0,1. На якийсь колективний імунітет це абсолютно не може ніяк вплинути, в даному випадку це йде як індивідуальний захист кожної людини, яка прищепилася».

Медики вкотре нагадують тернополянам бути уважними до свого здоров’я, не займатись самолікуванням і при перших проявах нездужання негайно звертатися до лікаря.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)