Медичні реформи тривають: які зміни очікують медиків Тернопілля?
Сб. 28 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Медичні реформи тривають: які зміни очікують медиків Тернопілля?

Від сьогодні у області запрацює  Центр контролю та профілактики хвороб.Даний Центр створюється на базі Центру громадського здоров’я та інших наявних регіональних потужностей. Робота нового закладу буде направлений на розбудову потужної вертикалі епідемічного контролю в регіонах.

Заклад буде контролювати забезпечення епідеміологічного нагляду, санітарного та епідемічного благополуччя населення, захисту населення від інфекційних хвороб, попередження та профілактики неінфекційних захворювань, підтримці біологічної безпеки та біологічного захисту, епідеміологічного нагляду (спостереження), імунопрофілактики, просвітницької роботи щодо здорового способу життя та запобігання факторам ризику, боротьби зі стійкістю до протимікробних препаратів, реагування на небезпеки для здоров’я та надзвичайні стани у сфері охорони здоров’я тощо.

У новій структурі планують  впровадити перехід від децентралізованої системи до чітко керованої вертикальної структури. Усі 25 регіональних Центрів підпорядковуватимуться МОЗ по вертикалі Головного державного санітарного лікаря.


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!