Мер Тернополя звернувся за допомогою до правоохоронців
Чт. 5 Серпня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Мер Тернополя звернувся за допомогою до правоохоронців

Джерело: Тернопіль НАЖИВО!

У соціальних мережах окремі особи оприлюднили інформацію щодо проведених закупівель медичних масок однією із медичних установ міста.

Очільник Тернополя звернувся до прокурора області Бойка П.Г та обласного начальника поліції Богомола О.М., з проханням здійснити перевірку даної ситуації, а за результатами – підтвердити або спростувати даний допис.

Зокрема, у зверненні мера зазначалося:”У зв’язку із поширенням окремими особами у соціальних мережах інформації щодо придбання медичних масок однією із медичних установ міста за завищеними цінами, звертаюся до вас із проханням провести перевірку даної ситуації, а за результатами – підтвердити або спростувати даний допис.

Адже у час пандемії неможливо допустити проявів зловживань у сфері медичних закупівель, коли кожна маска чи медичний препарат може врятувати життя людини.  Останні місяці місто живе в екстремальній ситуації епідемічної загрози. Щоб з гідністю і ефективно протидіяти поширенню вірусу, ми мобілізували всі можливі ресурси: бюджетні та людські.

З міського бюджету виділили кошти на рахунки міських лікувальних закладів для  закупівлі медичного обладнання, засобів захисту, тестів, медикаментів для лікування хворих на коронавірус. В період пандемії всі закупівлі медичного обладнання та засобів індивідуального захисту перебувають на особливому контролі, тож зловживання у цій сфері неможливо допустити.

Місто відмовилось від багатьох запланованих витрат у сфері житлово-комунального господарства та інших важливих сферах, щоб спрямувати кошти на протидію пандемії COVID-19.

Тому прошу Вас провести перевірку описаної у соціальних мережах ситуації та після перевірки оприлюднити висновки для ознайомлення громадськості. Сподіваюся на швидке та об’єктивне розслідування”.

Також мером було доручено відділу охорони здоров’я та медичного забезпечення провести службову перевірку проведених закупівель даної медичної структури. За результатами перевірки будуть зроблені відповідні висновки.

 

 


Джерело: Тернопіль НАЖИВО!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)