Мер Збаража, що на Тернопільщині, через сніг кличе людей на вулицю
Сб. 21 Травня 2022

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Збараж

Мер Збаража, що на Тернопільщині, через сніг кличе людей на вулицю

Збараж
Збараж

Мер Збаража у соціальній мережі повідомляє, що вчорашній день показав, що за такої стихії, незважаючи на те, що комунальники працювали ще з ночі, встигнути належно прогорнути вулиці неможливо, адже за декілька годин знову усе передуває і засипає снігом.

“Працює техніка комунальної служби, автодору а також доводиться залучати й приватну. Автомобілі на літніх колесах а такожзалишені на вулицях автомобілі створюють величезні перешкоди для снігорозгортальної техніки, автомобілів швидкої допомоги, а також техніки МНС, – повідомляє він.

Читайте також: Вже відомо, чи вчитимуться завтра тернопільські школярі

–  В зв’язку з стихією на завтра навчання в школах відмінено, також без крайньої необхідності прошу не вести дітей в садочки. Якщо по сусідстві з вами живуть старенькі люди чи ті, хто не можуть самі за таких погодних умов самі придбати ліки чи хліб. – допоможіть таким людям! Дякую усім, хто сьогодні приймав (і приймає) участь в розчищенні вулиць міста. Прошу з розумінням поставитись до незручностей і об’єднати зусилля в подоланні наслідків стихії! Якщо хтось володіє необхідною технікою для розгортання – прошу долучатись! Закликаю завтра усіх долучитись до загальної толоки по прибиранню снігу біля установ та організацій, а також на вулицях де з тих чи інших причин не попала снігорозгортальна техніка! Давайте разом подолаємо цю стихію. Дякую за розуміння!”

Збараж
Збараж
Збараж
Збараж
Збараж
Збараж