Чиновник зі Збаража, що на Тернопільщині, вразив мерів з Німеччини та Франції
Нд. 23 Лютого 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Чиновник зі Збаража, що на Тернопільщині, вразив мерів з Німеччини та Франції

збаражМені довелось побувати у польському місті Болеславець, (яке славиться своєю керамікою, і яка до речі відома на весь світ) де було підписано партнерську угоду між нашими містами.

Збараж і Болеславець дружать не випадково, адже в Болеславці проживає багато людей, які колись були переселені з наших теренів і мені було дуже приємно зустріти там людей, коріння яких зі Збаража, Базаринець, Максимівки, Тарасівки, Романового Села та ін..

До слова, наша співпраця розвивалась раніше, лише зараз вона була завірена підписами міського голови Болеславця Пьотра Романа і відповідно міського голови Збаража.

Завдяки Польсько-Українському товариству, зокрема Барбарі Смоленській група молоді з Болеславця приймає участь в акція прибирання польських кладовищ в Україні, також цього року група молоді відвідала Болеславець, де їм була організована чудова культурна програма. Цікаво те, що підписання угоди відбулось під час щорічного фестивалю кераміки, на якому були присутні багато гостей з різних країн світу, а також у церемонії підписання брали участь міста-партнери Болеславця з Німеччини, Франції, Італії, та ін.

Приємно, що коротка презентація про наше славне місто вразила закордонні делегації і вже на самому заході мери з Німеччини і Франції виразили бажання співпрацювати з нашим містом.

Про це повідомляє мер Збаража Роман Полікровський
Загрузка...Loading...