Мешканцi «Східного» тепер з вуличними тренажерами
Пн. 25 Жовтня 2021

ТЕМИ ТИЖНЯ

gazpostach

Мешканцi «Східного» тепер з вуличними тренажерами

Без-имени-3Тернопіль – місто спортивне, яке шанує здоровий спосіб життя. Саме тому, міська влада активно популяризує заняття спортом, відкриваючи для цього спортивні майданчики та універсальні площадки, де тернополяни мають змогу і у футбол зіграти, і м’язи підкачати.

Днями на бульварі Данила Галицького, 28, неподалік нещодавно відкритого універсального спортивного майданчика, презентували турніки для занять воркаутом, вуличні тренажери та дитячий майданчик.

«Кожен житловий район повинен мати свою зону для занять спортом і для дітей. Саме тому роботи з оновлення спортивних та дитячих майданчиків у Тернополі ми продовжуємо. Спочатку на бульварі Данила Галицького було заплановано зробити великий спортивний майданчик, проте мешканці звернулися із пропозицією облаштувати на цій території ще й гойдалки, гірки для дітей. Таким чином, нам на одній території вдалося облаштувати й універсальний спортивний майданчик, і дитячий майданчики, а ще встановити обладнання для силових видів спорту», – розповідає міський голова Тернополя Сергій Надал.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)