Міністр прочитала у Тернополі лекцію
Нд. 31 Травня 2020

ТЕМИ ТИЖНЯ

Міністр прочитала у Тернополі лекцію

Виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун 26 грудня 2017 року перебувала в Тернопільській області з метою взяти участь у відкритті центру політравми у нашому місті.

За словами високопосадовця, аналогічного відділення немає в жодному лікувальному закладі України. Центр політравми працює на базі Тернопільської університетської лікарні. Він оснащений найсучаснішим обладнанням, а його працівники пройшли спеціалізовані курси і стажування.

У рамках свого візиту виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я прочитала лекцію «Коли кожна секунда важлива – система екстреної медичної допомоги» для викладачів і студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Як зазначив на початку зустрічі ректор ТДМУ, професор Михайло Корда, сьогодні в Україні розпочато медичну реформу і у зв’язку з цим нещодавно було прийнято низку законів. Також, за його словами, в останні роки на загальнодержавному рівні більше уваги почали приділяти розвитку медичної галузі. Лише упродовж останнього часу в практичну охорону здоров’я Тернопільської області вкладено 120 мільйонів гривень. Михайло Михайлович додав, що невдовзі в нашому краї відбудеться відкриття кардіологічного центру, в якому будуть робити складні операції на серці, що дасть можливість рятувати життя якомога більшій кількості людей. «З метою розвитку центру Тернопільський державний медичний університет запросив на роботу провідного кардіохірурга, професора з Одеси, який буде ведучим спеціалістом у цьому напрямку», – сказав ректор ТДМУ.

Уляна Супрун зазначила, що не вперше завітала до ТДМУ, щоб поспілкуватися з викладачами і студентами. На її думку, в медичній галузі головними є фахівці, які рятують життя людей і дбають про здоров’я громадян.
Загрузка...Loading...Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)